Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedjek itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek itthon ezek után két hétig?

Figyelt kérdés

Párommal és a szüleivel és annak anyai nagymamájával élek jelenleg. Szakítás előtt állok, találtam lakást, de csak Januárban tudok beköltözni. Külön szobába nem tudunk aludni és külön ágyban sem, szex nincs köztünk régóta a párommal.

Nos. Két hét van a költözésig, de nem merem itthon elmondani, mert akkor rögtön mehetnék, de nem tudok, sajna. Szívem szerint a karácsonyt az "új" lakásban tölteném. Hogyan viselkedjem ebben az utolsó két hétben a családdal és a párommal?

(Karácsonyi ajándékozást megbeszéltük, mindenki c sak kis csokit, apróságot kap).



2013. dec. 14. 18:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Csak a kolléganőm...

Szeretnék személyes szabadságot, barátokat. De a párom nem barátkozós és nem nézi jó szemmel, ha pl felugrok valakihez 1-2 órára egy kávéra. Jah meg az se tetszik neki, hogy kéthetente-havonta megiszom 1 pohár gyenge fröccsöt vagy egy sört... Ez kimeríti a lekorlátozás fogalmát?

2013. dec. 14. 18:50
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

Karácsonykor nem kell dolgozni költőz haza, egy ágy csak van, vagy még a folyóson is aludhatnál.

Egy hétre meg elmennék egy panzióba. Én szeretnék utána is tükörbe nézni, és így nekem nem férne bele, az amit te tervezel.

2013. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hajléktalan szálló van itt (15km), de ablakai nincsenek, OSB lemezből vannak. Elmenne a pénz buszjegyre vagy kilopnának a "vagyonomból" az alkesz cigányok.
2013. dec. 14. 18:51
 14/31 A kérdező kommentje:

Ha olyan jól keresnék, hogy 2 hétre panzióba menni, meg leutazni a szüleimhez nem tettem volna fel a kérdést. Minimálbért keresek.

Kérdésre tudnátok válaszolni?

2013. dec. 14. 18:53
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Húha ez nehéz ügy. Ebben a két hétben hogyan fogsz dolgozni? Hány napot? Esetleg ami hirtelen eszembe jutott, esetleg vállalj plusz munkát, hogy minél kevesebbet kelljen "otthon" tölteni.

Kitartás! :-(

2013. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Plusz meló nincsen. Ez az egész úgy gáz ahogy van, legjobb lenne, ha tényleg lenne egy rokon akihez mehetnék, erre a kis időre. Nagyon nehéz, főleg, hogy karácsony...koccintás meg boldog új évet kívánás... Legszívesebben világgá mennék most rögtön! Így is tök szarul érzem magam, hogy koccintunk aztán elsején vagy másodikán közlöm a családdal, hogy pá én lépek.
2013. dec. 14. 19:07
 17/31 anonim ***** válasza:
64%

Megy ám az itélkezés, kíváncsi lennék a megmondók parkapcsolalára-.-

Szerintem próbàld meg kibírni ezt az időt, és addig is mozdulj ki ha kedved tartja!:)

2013. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Ó, ha 10 évvel idősebb leszel kis tapasztalattal a hátad mögött, fel sem teszel ilyen kérdést! Ennyi időt fél lábon is kibírsz, hová mennél? Nem kihasználás, nincs más lehetőséged. Nyugi, más ilyen kérdést fel sem tesz. Karácsony, puszi-puszi, új év, puszi-puszi, aztán sajnos úgy alakultak a dolgok, hogy...Nincs ebben semmi gonosz, sokkal nagyobb parasztságokat csinálnak az emberek nap mint nap.
2013. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%
Ne mondjál semmit sem, a párod meg is érdemli, mert kihasználta a helyzetedet és korlátozott.
2013. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nehéz helyzetben vagy. teljesen értem az az indokaidat és az is érthető,ha már az ünnepeket sem ott szeretnéd tölteni,mert ha utána léped meg amit tenni szándékozol,az egészen hülyén fog kijönni...

mit gondolsz?

ha a pároddal próbálnál új életet kezdeni az új otthonodban,akkor is ilyen viselkedése lenne?

esetleg nem tudna rugalmasabb lenni?

...mert ha igen és még te is látsz fantáziát a jövőtöket illetően,akkor nem érdemes görcsölni a dolgon!

ha pedig meg halt benned valami,akkor sajnos nincs hasznos ötletem.

ez a meccs,tiéd lesz minden kellemetlenségével együtt.

2013. dec. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!