Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék a szüleim házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a szüleim házasságáért?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, 25 éves, van férjem és kislányom. Imádom a szüleim, és ők a mintaházasság példányai, egészen mostanáig. 30 éves házasság után anyukám rájött, hogy apu félremegy, netes oldalakon szed össze nőket. Borzasztóan érzem magam, mert én nagyon szeretem őket, de anyukámon látom, hogy teljesen kiábrándult és már nem tudja ugyanúgy szeretni aput... Sőt... Nem értem miért hülyülnek meg a férfiak 30 év házasság után. Mit tehetnék azért, hogy ne váljanak el? Tudom hülye kérdés, hiszen felnőtt emberek, és nekik kell megoldani a saját gondjaikat, csak egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a tényt, hogy a szüleim házassága romokban hever egyik pillanatról a másikra.
2013. dec. 15. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz mit tenni.Ha anyukád úgy érzi, meg tud idővel bocsátani,és nem dobja el a 30 éves házasságát,akkor támogasd ebben.

De ha válni akar, ő, vagy éppen az apukád, nem tudod megakadályozni.

Nemcsak 30 év után hülyülnek meg a férfiak, sajnos, van aki jóval hamarabb.Bár tény ,hogy a kapuzárás előtti pánik sok férfinál előjön...kinél 40,kinél 50-60 valahány évesen is akár.

Ha bármelyikük még új életet akar kezdeni,szíve joga...Azt se ajánlom, hogy kifaggasd apádat, miért teszi amit teszi,vszínűleg nem mondaná el, szégyellné...Őrizd meg mindkettőjükkel a jó kapcsolatot.Mást nem tehetsz.

2013. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a korodból és a 30 éves házasságból következik,hogy szegény anyudat nem csak apud hülyesége gyötri hanem valószínűleg a változókor is,ami amúgy is gyilkos dolog a nők testének lelkének!Nem irigylem,de Te itt most csak annyit tehetsz,hogy gyakran vagy anyukáddal és minden alkalommal biztosítod őt a szeretetedről! De ne sajnáld,hanem érezz együtt vele és beszéltesd ki magából a gondolatait! Ez szokott segíteni! Ja és ha apád csak beszélgetett ezekkel a nőkkel meg a neten flörtölt akkor nem kell mindjárt elválni!
2013. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak beszélgetett....
2013. dec. 15. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit mondanék,hogy ha anyud a válás mellett dönt akkor támogasd őt!Gondolom te se szeretnéd ha boldogtalanul élne tovább a férje mellett!
2013. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!