Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az anya arra költi az általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anya arra költi az általam fizetett tartásdíjat hogy ellenem kamu pereket indít. Mi lenne ha nem fizetnék? A gyerek elmúlt már 18 éves.

Figyelt kérdés

A pereket persze sorra elveszíti, de nekem idő és költség, illetve megaláztatás mert összevissza hazudozik, a bíróság pedig nem foglalkozik a azzal, hogy megtéveszti őket.

Sajnos válás óta csak az én kicsinálásom lett az életcélja, mindent elkövet amit csak tud, feljelentget kitalált hazugságokkal, és a gyerekeket is keményen ellenem neveli. Teljesen paranoid, sokszor skizofrén dolgokat művel.

Arra gondoltam, hogy mivel a gyerek elmúlt 1 egy ideig nem fizetném a tartásdíjat, mert akkor nem lesz miből finanszíroznia a pereket.

Természetesen az összeget letétbe helyezném valahol, hogy a szándékomat igazoljam.

Amúgy a gyerekkel jó a kapcsolatom, meg is akartam vele beszélni, de kitért előle, látszik hogy félelemben tartja az anyja.

Gondolom a gyerek beperelhet rokontartás elmulasztása miatt, amibe szerintem az anyja bele is fogja rángatni, mivel valójában ő fogja intézni.

De mit tehetek, hogy ne legyen bajom, de az anyától megvonjam a pénzforrást?


2013. dec. 21. 20:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gyerekkel, mivel nem neki kéne fizetned, szerintem biztos, hogy nem állapodhatsz meg. Főleg, mert az anyja olyan.

Indíts pert ebben a témában, hogy ne GYT, hanem rokontartási legyen, amit a gyermekednek adsz oda. Avagy maradhat csp, de a gyerek számlájára utalva.

Ezt azért mondom, mert válásnál a papírokon le van írva, hogy az anyának tartozol a pénzösszeggel, így az a hivatalos.

A továbbiakról viszont lehet, hogy nem ártana megkérdezni egy ügyvédet is, aki jobban benne van ezekben a dolgokban.

A megfelelő ügyvéd azt hiszem a családjogi ügyvéd, de ne harapjatok meg, ha nem.

2014. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!