Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedül maradok terhesen! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok terhesen! Mit tegyek most? Minél több válaszra kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

van két kisfiam az előző házasságomból.most 9 hónapja,hogy együtt vagyunk(voltunk) a mostani párommal.elkövettem egy iszonyatosan nagy baklövést és nem bocsátja meg.védekezés mellett sajnos közbejött a baba amit eddig akart,el akart venni,most meg az a nagy baklövésem miatt nem hajlandó együtt maradni.vége!

most azzal fenyeget,hogy azért amit tettem elveszia babát,amit félek sikerül is neki megtenni.hisz egyedül 3 gyerekkel mit csináljak?Mi lenne most a legjobb?tényleg jobb lenne a babának és a fiaimnak is ha oda adnám a páromnak?Én szeretem őt,de ő nem bocsát meg!Félek,hogy a picit is el tudja venni.teljesen kétségbe vagyok esve!

arra sajnos semmi esély,hogy kibéküljön velem.napokon belül el kell mennem innen.Kérlek adjatok valami tanácsot.mihez kezdhetnék?


2009. nov. 28. 12:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

mi volt a baklövés?


amúgy tudtommal anyának ítélik meg a gyereket, kivéve ha drogos vagy ilyesmi. a pénz részét nem tudom mennyre nézik, nyilván kell fizetnie gyerektartást.

2009. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Menjél be az önkormányzatra,iratkozz fel önkormányzati lakásra.

Aztán kérdezd meg a rokonaidat/ védőnőt/háziorvost/papokat/ismerőseidet tudnak-e olyan egyedülálló szülőről/nagycsaládosokról/öregekröl stb..akik szállást tudnak neked némi besegítésért a háztartásba,mert pénzed sok nem lesz.

Aztán vegyél egy füzetet,amibe ezentúl szigorúan vezeted a kiadásaidat/bevételeidet.Menj be a szociális központba/önkormányzathoz a létező összes segélyt igényeld meg.Gondolom kapsz a másik két gyermekre tartásdíjat(ha nem rögtön intézkedni)és már most irány a gyámhatóság,hogy a harmadikra is kérsz majd.Legyél mindenhol nagyon határozott,így esélye nem lesz senkinek elvenni a babádat.ja és ne is add senkinek.

A nagyfiúk hol lesznek,míg kórházba leszel?Szervezd meg ezt is!

Hárommal se nehezebb,mint kettővel!

Még egy kérdés,melyik megyében élsz?

2009. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

a baklövés az,hogy mivel sajnos úgy jártunk,hogy pár napig nem lett volna pénz és nem is tudtam volna kitöl segítséget kérni ezért regisztráltam valahova ahova nem kellett volna.teljesen kétségbe estem és nem tudtam mit tegyek.


egyébként komárom-esztergom megyébe lakok

2009. nov. 28. 12:35
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de ha valaki szeret, és a gyermekét várod, ezért nem hagy el...

Próbáljatok még beszélni, én nem hiszem ez miatt, ilyen drasztikus lépéseket kéne tenni...

Ha mégis, szülők, anyaotthon, albérlet, önkormányzati lakás???

2009. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
regisztráltál valahova? ha álláskereső oldalra, akkor abból nem lett volna balhé. Fizetős szexpartnerkereső oldal? Mert spec ha így volt, akkor megértem, hogy a párod iszonyúan berágott és el akarja venni a gyereket.
2009. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

nincsenek szüleim.örököltünk a bátyámmal egy házat,de ő már 3an ott laknak,ha még mi a fiukkal odamegyünk + a baba az már 4....így 7en lennénk egy lakásban.abban a faluban ahol a ház van nincsenek kiadó önkormányzati lakások.

anyaotthonba tul sokat kellene várnom hogy bekerülhessek.

sajnos ő nem így látja,szerinte helyrehozhatatlan...

2009. nov. 28. 12:41
 7/34 A kérdező kommentje:
megértem őt,de próbáljon meg (sajna nem teszi)azért bele gondolni abba is,hogy én mit éreztem akkor amikor tudtam,hogy nincs kitöl segítséget kérnem.....
2009. nov. 28. 12:43
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

És ragaszkodsz a faludhoz? Mert akár máshol is szerencsét lehetne próbálni, bár a feltételek az önkormányzati lakásokhoz azt hiszem, csak helyi lakosoknak vannak (legalábbis Pesten kerültenként), de vidéken nem tudom hogy megy ez, érdemes lenne utánajárni. Pároddal ugye nem voltatok/vagytok házasok?

Mert ha nem, akkor még több esélyed van, hogy nálad lesz a baba.

2009. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyunk házasok.el akart venni,de most....vége!:((((

a falumhoz csak azért ragaszkodok,mert ott lakik az a két ember aki él még a családomból.bár félek,ott lakni,hisz eléggé fiatal vagyok és hát egyedül 3 gyerekkel....hallok elég rágalmazást majd....

2009. nov. 28. 12:48
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom olyan oldalra regisztráltál ahol pénzért árulod magad, szexoldal vagy hasonló. Megértem a párodat, igaza van hogy szakít veled, és abban is igaza van hogy elveszi a babát ha megszületik, mert szerintem egy bíróság se hagy egy gyereket az anyjánál aki qrválkodik (boccs) sőt még a végén nehogy az legyen hogy a másik kettőt is elveszik tőled!
2009. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!