Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedül maradok terhesen! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok terhesen! Mit tegyek most? Minél több válaszra kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

van két kisfiam az előző házasságomból.most 9 hónapja,hogy együtt vagyunk(voltunk) a mostani párommal.elkövettem egy iszonyatosan nagy baklövést és nem bocsátja meg.védekezés mellett sajnos közbejött a baba amit eddig akart,el akart venni,most meg az a nagy baklövésem miatt nem hajlandó együtt maradni.vége!

most azzal fenyeget,hogy azért amit tettem elveszia babát,amit félek sikerül is neki megtenni.hisz egyedül 3 gyerekkel mit csináljak?Mi lenne most a legjobb?tényleg jobb lenne a babának és a fiaimnak is ha oda adnám a páromnak?Én szeretem őt,de ő nem bocsát meg!Félek,hogy a picit is el tudja venni.teljesen kétségbe vagyok esve!

arra sajnos semmi esély,hogy kibéküljön velem.napokon belül el kell mennem innen.Kérlek adjatok valami tanácsot.mihez kezdhetnék?


2009. nov. 28. 12:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
olyan nics, hogy nincs honnan kérni pénzt. az önkormányzat 20000.ft. ad egyszeri segély címén. föleg ha várandós vagy, és nincs férjed. ez nem úgy van ahogy te mondod. az állam elfogja venni a gyerekeidet, ha nem tudod eltartani őket.
2010. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
jogod van abban a házban lakni amit örököltél, ha a bátyád ott van vagy sem.
2010. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
fordulj a 2 gyereked apjához. esetleg ö vagy volt anyósodék segítenek.
2010. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha a volt férjed dolgozik, talán ideiglenesen elválalná a fiúk nevelését ,míg te rendezed a dolgaidat. beszélj vele vagy anyósoddal.. bátyád nem tudna segíteni?
2010. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!