Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Környezettanulmány előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Környezettanulmány előtt szólnak vagy nem? Abban az esetben, ha nem szólnak előre, mi történik, ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Van egy 11hónapos kisfiam és emiatt lesz környezettanulmány.
2009. dec. 2. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kimennek máskor.
2009. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%

Legyél otthon.Azért kapod a gyest,hogy OTTHON legyél a gyermekeddel.

ha nem működsz együtt,azzal magad alatt vágod a fát.

Egyébként ne izgulj,legyen nagyábból rend,nem kell a porszemeket sorba rakni,az nem baj,ha látják,hogy élnek a lakásba.Mutasd meg a kisfiú ágyát,játékait,játéksarkát.Nem azt fogják nézni,hogy milyen menő bútoraid vannak,hanem azt mennyire otthonos a lakásod.

2009. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azért kapom a gyest, hogy otthon legyek???

És ha a szüleimnél vagyunk vagy sétálunk? Vagy egész nap otthon kéne ülnünk és várnunk?

2009. dec. 2. 22:02
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Mobiltelefon???? :D
2009. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baromságot: "Legyél otthon.Azért kapod a gyest,hogy OTTHON legyél a gyermekeddel.ha nem működsz együtt,azzal magad alatt vágod a fát. "

Előre egyeztetik az időpontot (jobb esetben). Lehet elmenni sétálni, babadélutánt tartani valamelyik ismerősödnél, akár szülői látogatás is belefér- de azt nem tudom mivel fogja az állam díjazni, de már nem gyesnek fogják hívna, mert azért otthon kell maradni. :) Olyan jó! Lehet mosolyogni!

2009. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom szólnak,mert a szomszédomnál is voltak pár éve és ők telefonon egyeztettek előtte,hogy most alkalmas e a vizsgálat.Egyébként erre a "környezettanulmányra"mikor van szükség?
2009. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:nem vizsgálatot akartam írni,hanem látogatást. :)
2009. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Január közepén lesz a tárgyalás és még csak most, pár napja döntöttek erről.
2009. dec. 2. 22:18
 9/20 anonim ***** válasza:
13%

22.02:hát ha te egy fél délutánt nem tudsz otthon ülni,ha hivatalos megkeresésed van,akkor ne csodálkozz,azon,ahogy hozzád fognak állni.

Igen kedves gúnyolódó.egy kismamának kötelessége bizonyos időpontokban otthon ülnie.Pl amikor védőnő,orvos,vagy bármely hivatalos személy megy ki a gyermeke miatt.

Persze ha neki a szüleivel a séte fontosabb,akkor adja apukának a gyereket oda,aztán sétálgathat a szüleivel nyugodtan.Mert gondolom gyermekelhelyezés okán fog történni az a környezettanulmány.(a másik ok,amikor a védőnő jelzi,hogy nem megfelelő higiéniás körülmények között van a gyerek)

Egyébként akinek nincs takargatnivalója,mind készségesen együttműködik.

2009. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Te valahogy nagyon félreértettél engem. Én akkora értettem, ha nem szólnak előre! Ha szólnak, akkor persze hogy nem fogok elmenni otthonról! Egyértelmű voltam, úgy gondolom. Más megértette, de nem gond.
2009. dec. 2. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!