Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Környezettanulmány előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Környezettanulmány előtt szólnak vagy nem? Abban az esetben, ha nem szólnak előre, mi történik, ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Van egy 11hónapos kisfiam és emiatt lesz környezettanulmány.
2009. dec. 2. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

22:24-nek valami gondja van. Rajta kívül mindenki érti mit kérdezett a kedves Kérdező. Tessék értelmezni a mondatokat!!! Nem nehéz! 22:07 voltam ismét!

Szociális osztályon dolgoztam, nyugodtan megbeszélhetsz időpontokat. Nem vagyunk gonoszok, együttműködést meg ki lehet érezni. A 22:24-t hívjuk okoskodó, buzgómócsingnak, s örülünk ha megszabadulhatunk tőle. Nem lesz semmi gond, csupán egy mobiltelefon, együttműködő nyugodt hangnem. :)

2009. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már volt környezettanulmány. És megmondták, hogy melyik nap jönnek, sőt, azt is, hogy körülbelül mikor. Egy nagyon kedves hölgy jött, semmi extra nem volt a dologban. Bejött, leült a nappaliban, kérdezett pár dolgot (hány nm a lakás, van-e a gyereknek külön szobája, külön ágya, mennyi a jövedelmem, stb), igazából a hálószobába be sem akart nézni nagyon (nyitva volt az ajtaja), látta, hogy viszonylagos rend van és tisztaság. Elmondtam neki, hogy mekkora a lakás, külön szoba nincs, külön ágy természetesen van, elmondtam, mennyiből élünk, stb. A bíróságon hallottam a jelentését, amiben az volt, hogy mindent rendben talált. Nem nagy cucc.

Amúgy ha nem jó az időpont valamiért, akkor lehet szólni is nekik, hogy ha lehetséges, akkor máskor jöjjenek, mert ez és ez a dolgod.

2009. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

OFF22.23:milyen érdekes,hogy te csak dolgoztál szociális osztályon,én meg a mai napig a gyermekvédelembe vagyok.Hát kitől is szabadultak meg?Aki a mézesmázosság mögé bújva akarja a másikat lejáratni.Hát igen, tipikus.

És igen,nem olvastam el pontosan a kérdést,előfordul bizony ez mindenkivel.

Most bemásolhatnám az utolsó két mondatodat,de nem teszem.Úgy látszik már elfelejtetted,hogy ítélkezni nem a te dolgod,pláne a másik fél meghallgatása nélkül.ON

2009. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Remélem a jogszabályt sem ilyen hiányossággal szoktad értelmezni. S ne mond, hogy nem szoktál hatalmasakat nevetni ügyfeleken. Kár volt bevallani, mert lejárattad magad. Holnap jó lesz megmutatni a kollégáknak, sőt a gyermekvédelmiseknek is.
2009. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Elfelejtettem írni, már nem Magyarországon dolgozom, s hálistennek az ilyen 'fajta' emberektől megszabadultam.
2009. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

Nem,én nem szoktam nevetni az "ügyfeleken",sőt nem szoktam a felsőrendűségemet fitotgatva leszólni senki sem.

Viszont elég sok emberrel találkoztam,akik félelemből tologatták a környezettanulmányt mindenféle mondvacsinált ügyekkel.És bizony ilyen esetekben tudatosítani kell bennük a kötelességüket.

Persze ha nem kötekedni akarnál mindenáron,akkor el bírtad volna azt is olvasni,hogy azt írtam a kérdezőnek nem kell izgulni.Igen ,hibáztam,nem olvastam el figyelmesen a kérdését.

A jogszabályokat meg tartom be szó szerint.Hát igen,még ebben se vagyok tökéletes.Jó vihorászást!

2009. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A jogszabályokat meg nem tartom be szó szerint.
2009. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Két ember küzdelme, de az egyik meghalt: "nem szoktam a 'felsőrendűségemet' fitotgatva leszólni senki sem." Ez egy Fraudi elszólás. Te felsőbbrendűnek érzed magad (hiba, némi önkritika, javítható), s nem értelmezed az írást(hiba, még egyszer elolvasni, vagy többször, értelmezni, elengedhetetlen). Nem szeretnék veled dolgozni.

...csak egy jogász...

2009. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom, ha már elment az eszement hozzászóló:

Szólnak előre. Ha netán mégse és úgy mennek, akkor ha nem vagy otthon, majd mennek máskor. Ennyi. Ne izgulj, légy magabiztos.


Kedves kötekedő hozzászólónak jelezném, hogy nálunk a védőnő 4 év alatt még SOHA nem szólt, hogy jön, csak egyszercsak csöngettek és ott volt ő. Én meg néha nem voltam otthon, de olyan is volt, hogy két gyerek overallba beöltözve én meg a cipőmet vettem, amikor csöngetett...

Ugyanis az ember a gyes alatt bevásárol, postára jár, meg ilyen hülye emberi dolgokat is intéz. Mert a gyes mellé nem adnak egy ügyintézőt mindenkinek sajnos...

2009. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak környezettanulmányon, de "meglepetésként" jöttek. Szerencsém volt, mert éppen szabadságon voltam a két gyerekkel a nyári szünet miatt. A lakás szétburítva, mert nagytakarítás volt. Normálisak voltak és még ők szabadkoztak, hogy bejelentés nélkül jöttek és megzavartak a "nagy munkában". A lényeg, hogy lássák gondoskodó szülő vagy, illetve nem árt ha minden kérdésükre pontosan válaszolsz. A környezettanulmány a gyermekelhelyezési eljárás során elsősorban azt vizsgálja, hogy a gyermek fejlődéséhez megfelel-e a környezet amelyben él.
2009. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!