Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/155 A kérdező kommentje:

"A nők a férfiak FELETT vannak"


Igazat kell, hogy adjak. Nem letezik ferfi es no kozott egyenjogusag. Mi ferfiak az egyenjogusagot csak szeretnenk!

2014. jan. 22. 13:09
 92/155 anonim ***** válasza:
95%

Nincs egyenjogúság.


Majd akkor lesz, ha például ugyanazért a munkáért ugyanakkora fizetést kap egy nő, mint egy férfi. Jelenleg a férfiak több pénzt kapnak ugyanazért. És ha kicsit több lesz a női miniszter, képviselő, elnök, stb stb.


De ekkor sem lesz egyenjogúság igazán.


Ugyanis a gyermekszülés jogát mi nők, továbbra is kizárólagosan fenntartjuk magunknak. :)


Egy IGAZI férfi sosem tartja egyenrangúnak a nőt saját magával, mindig maga felett látja őt, a tenyerén hordja, ISMERI A NŐ VÁGYAIT, foglalkozik a LELKÉVEL és az IGÉNYEIVEL is.

2014. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/155 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, mondjuk a "család jó teljesítménye" dolog engem is rendesen szíven ütött, pedig én férfi vagyok... mint már előbb írtam, a család NEM a verseny színtere.


Viszont meme22 (#61) azért jó lenne, ha a t. hölgyek is visszavennének egy kicsit... én elhiszem, hogy "büszke nőként" nehéz azt tudomásul venni, hogy manapság ebben a témában a "fa fut a kutya után" állapot alakult ki, és valahogy,m ha ilyen fórumokat olvasgatsz, akkor ugye 100 témából látsz 1 olyant, hogy "jajj, a barátnőm kikosarazott" és kontra 99 olyant, ahol a lány rinyál kapcsolatért, eljegyzésért, esküvőért. De láthatóan ez a tény, ebből kell kiindulni.

Egyébként a dolog megoldása roppant egyszerű, a mai "emancipált nők" egy jó része sajnálatosan úgy képzeli a dolgot, hogy egyfelől ragaszkodik a saját tradicionális szerepeihez és előnyeihez, másfelől erre rá akar minden másban egyenjogot... tudod, pont ilyen "én egyenjogú vagyok.... de mi az, hogy egy nőnek kelljen meghódítani egy férfit?" módon, ahogy írtad.

Na, ez persze nem működik, ahogy látszik is a válási statisztikákon.

El kell dönteni, hogy valaki tradicionális vagy emancipált akar lenni - ha férfi, ha nő. Mindkettő rendben van, ha az illető(k) választanak, annak előnyeivel és hátrányaival egyetemben. Az viszont percig sincs rendben, hogy valaki azt akarja, hogy neki jusson mindkettőből az előny, a másik meg viselje mindkettő hátrányait...


Kérdező, visszatérve Rád, van egy alapvető tévedésed, amikor azt írod, hogy "De oda bemasztak a gyerekek. (Es ez igy rendjen van." Persze, az, hogy "bemásznak", az tényleg rendben van, ha viszont ez a Te kiszorulásoddal jár, akkor baromira nincs rendben. Egy nőnek az "én már anyuka vagyok, nekem már a gyerekem az első" mondat mondjuk harmadszori elhangzása az, amikor el kell kezdeni összecsomagolni a cuccait.... ennyi.

2014. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/155 A kérdező kommentje:

Na de hogyan rakhatnam ki oket? A gyerekeimet mas ferfi nevelje vagy esetleg usse meg? (mondjuk akkor vegre osszehozhatnam a nagy almomat, hogy 2 novel elek egyutt.)


Akkor mar kevesbe rossz, ami velem tortenik es inkabb sarkitva irom:


tu"ro:k es szenvedek

2014. jan. 22. 13:21
 95/155 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kamu, valaki nagyon unatkozik.

Amennyiben mégis valós a kérdés, akkor a kérdező egy szánalmas alak, akinek fogalma sincs arról, mit is kellene egy nőnek megadni a házasságban és milyen egy igazi család. Ja és még bunkó is (beetetési időszak és társai).

2014. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/155 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kamu egyébként :) Az író jót szórakozik :)


Szerintem nincs ennyire szánalmas férfi :D

2014. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/155 A kérdező kommentje:

Ha a gyerekeimet mas ferfi nevelne, nem lennenek olyan eletrevalok es nem en uldogelhetne´k majd 30 ev mulva a sikereik fenyeben.


Es ennyire meg vagyok onzo, hogy en ezt a sikert magamnak akarom betudni. En gyurmazom a lelkuket, az agyukat, a testuket. Es ebbol valami jo fog kijonni. Erzem! Tudom!

Az eselyet sem adhatom meg annak, hogy mas elrontsa azt, amit mi/en gondosan nevelgetunk.

2014. jan. 22. 13:25
 98/155 anonim ***** válasza:
97%
Az nem igaz, hogy a nõk javára van az egyenjoguság.Még ma is a nõ cipel több terhet a vállán.Ha a férfi megkeres annyit, hogy a nõ otthon maradjon a gyerekkel, utána csak azt hallja, hogy itthon vagy egész nap, semmi dolgod.Kinek van kedve ezt hallgatni, a monoton életben élni, és társaság nélkül lenni stb.
2014. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/155 anonim ***** válasza:
100%
Most végülis neked az is simán menne, hogy 2 feleséged legyen, hajrá irány az araböbölbe.De azt tudd, hogy mindenben egyformán kell õket kezelni s mindent egyformán kell nekik megadni, szerinted tudnál igy élni???!!!
2014. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/155 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan haver kikészítesz,pedig legendásan béketűrő vagyok ...
2014. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!