Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/155 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Miért ne lehetne neki nehéz napja? Látod, itt a gond, te azt hiszed mindent te csinálsz és minden tökéletes. Gyereket nevelni sem egyszerű dolog, melletted meg pláne nem. Képzeld az én barátom volt hogy hazavárt vacsival holott ő is dolgozik, vagy akár el is mosogat és takarít. Na ehhez mit szólsz?

2014. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/155 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy mezei troll vagy, ráadául nő, az utolsó válaszaid alapján tök egyértelmű:D


Ennyire uncsizol megest?:xD

2014. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/155 A kérdező kommentje:
71: Biztos duhajkodni akart...
2014. jan. 22. 12:28
 74/155 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a välaszokat!

A legszomorubb, hogy leteznek ilyen ferfiak.

Mostmär megertem, hogy a feleseged bedobja a törölközöt.

Ilyen pasi mellett en se szivesen maradnek.

2014. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/155 anonim ***** válasza:
100%

Duhajkodni? Nekem nagyobb az ehsegem szex terén mint neki,bármikor benne vagyok vele egy menetben, úg-yhogy nem gondolom hogy azért csinálná.


Egyszerűen SZERET és Törődik

2014. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/155 anonim ***** válasza:
*velem
2014. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/155 A kérdező kommentje:

"Ilyen pasi mellett en se szivesen maradnek."


Mar bocs, de te nem tudnal ilyen dontest hozni, mert ahhoz eloszor egyutt kellene lennunk.

2014. jan. 22. 12:35
 78/155 A kérdező kommentje:
75: Akkor te szereted a pasidat, amit o viszonoz.
2014. jan. 22. 12:35
 79/155 anonim ***** válasza:
99%

Nem kell dolgoznia.

Sokan nem tudják, de ez a legtutibb módszer a boldogtalanságra.


átöleli a másik ember, és megkérdezi tőle csendben: hogy telt a napod? "

Dehat neki nincsen nehez napja!

És sokba kerül megölelni? Jelenleg én is itthon ülök, mégis ezzel indít a párom. A válaszom persze minden nap az, hogy olyan semmilyen napom volt, de attól még jólesik, hogy megkérdezi.


"A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti"."

Mit irjak ra?

Gondolkodj el rajta. Biztos, hogy nem jelezte, mi a baja? Vagy csak nem vetted észre, mert lesz@rtad?


"Te rendszeresen megölelted, megpusziltad? Érdeklődtél az iránt, hogy milyen volt a napja? Vettél virágot "csak úgy"?

Nem akar kozeledni hozzam, mert nem szeret. Minek vegyek viragot, ha nincs nevnapja? Hogy meg nagyobb luzer legyek?

Hogy férfi legyél...


Vagy teljesen természetesnek vettél mindent, hogy van, és nem köszönted meg?"

"1. Az erotika kölcsönös dolog, Te adsz olyat , amiért ezt viszonozná?

Mit adnek? Magamat tudom adni? Mast nem! Az meg ugy latszik keves...

Ezt ugyanúgy ő is elmondhatja, nem?


2. Te is gyerek vagy, ha nem rakják eléd a kaját nem tudsz enni?

Nem. En elvarom a nomtol, hogy ha mar nem dolgozik, adjon ennem.

És ha nem ad, inkább éhezel?


3. Jó a család "teljesítménye"? Az meg mi?"

A gyerekek jo sprt es iskolai teljesitmenye. Ami szamszerusitheto.

Nincs hitelcsapdank. Van penzunk. Ez is szamszerusitheto.

Apám is ezt hitte. Most ő idegroncs, anyám alkoholista. Igazán megérte...

2014. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/155 anonim ***** válasza:
89%

pl:"Te mit tettél azért, hogy boldognak lásd azt az embert aki melletted van?"

Nem kell dolgoznia.


EZZEL SZÉP DEPRESSZIÓBA LEHET KERGETNI VALAKIT, HA NINCS MUNKÁJA.


"Egy család nem arról szól, hogy csak a pasi, csak a pasi szükséglete, csak a pasival való törődés, csak a pasinak esik jól ha egy nehéz nep után átöleli a másik ember, és megkérdezi tőle csendben: hogy telt a napod? "

Dehat neki nincsen nehez napja!


MUHAHAHAHA, NEM TE MONDTAD, HOGY NE ÍTÉLJ MEG SENKIT, AMÍG NEM HORDTAD A CIPŐJÉT?


"A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti"."

Mit irjak ra?


HA EZ KÉRDÉS, AKKOR VELED VAN A BAJ!



"Az hogy a nő nem képes szeretőt tartani, és ott hagyja a réi kapcsolatát, egy újért, nem úgy, mint a férfi aki kurogatja a szeretőjét aztán haza megy az asszonyhoz vacsorázni?"

En nem kefeltem felre. Tudtommal o sem. Bar erre nem vennek merget.


MEG TUDNÁM ÉRTENI A FELESÉGET, HA MÁSHOL KERESI A BOLDOGSÁGOT, AMIT TE NEM ADSZ MEG!


"Te rendszeresen megölelted, megpusziltad? Érdeklődtél az iránt, hogy milyen volt a napja? Vettél virágot "csak úgy"?

Nem akar kozeledni hozzam, mert nem szeret. Minek vegyek viragot, ha nincs nevnapja? Hogy meg nagyobb luzer legyek?


NEM CSAK NÉVNAPRA VESZÜNK VIRÁGOT, HANEM A SZERETET JELÉÜL!



Vagy teljesen természetesnek vettél mindent, hogy van, és nem köszönted meg?"

"1. Az erotika kölcsönös dolog, Te adsz olyat , amiért ezt viszonozná?

Mit adnek? Magamat tudom adni? Mast nem! Az meg ugy latszik keves...


VAGYIS CSAPNIVALÓ FÉRFI VAGY AZ ÁGYBAN


2. Te is gyerek vagy, ha nem rakják eléd a kaját nem tudsz enni?

Nem. En elvarom a nomtol, hogy ha mar nem dolgozik, adjon ennem.


A CSELÉDTŐL ELVÁRHATOD, A FELESÉGTŐL NEM! MÉG AKKOR SEM, HA OTTHON BEZÁRTAD, HOGY NE JÁRJON EL DOLGOZNI! VAN KÉT KEZED, Ő MEGFŐZTE, TE SZEDD KI MAGADNAK!


3. Jó a család "teljesítménye"? Az meg mi?"

A gyerekek jo sprt es iskolai teljesitmenye. Ami szamszerusitheto.

Nincs hitelcsapdank. Van penzunk. Ez is szamszerusitheto.


EZEK SZÉP SZÁMOK, DE MÖGÖTTE NINCS CSALÁD!

2014. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!