Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/155 A kérdező kommentje:

Miert kiabalsz?


EZZEL SZÉP DEPRESSZIÓBA LEHET KERGETNI VALAKIT, HA NINCS MUNKÁJA.

En nem kergetek senkit sehova! En lennek a legboldogabb, ha vegre dolgozna.


MUHAHAHAHA, NEM TE MONDTAD, HOGY NE ÍTÉLJ MEG SENKIT, AMÍG NEM HORDTAD A CIPŐJÉT?

Ez jogos. Talalt, sulyedt!


"A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti"."

Mit irjak ra?

HA EZ KÉRDÉS, AKKOR VELED VAN A BAJ!

De itt nem volt semmilyen kerdes? Mit kellene megvalaszolnom?


MEG TUDNÁM ÉRTENI A FELESÉGET, HA MÁSHOL KERESI A BOLDOGSÁGOT, AMIT TE NEM ADSZ MEG!

En nem ertenem meg.


NEM CSAK NÉVNAPRA VESZÜNK VIRÁGOT, HANEM A SZERETET JELÉÜL!

Na ja, meg a "beetetesi idoszakban".


VAGYIS CSAPNIVALÓ FÉRFI VAGY AZ ÁGYBAN

Bocs, de nem emlekszem Rad, hogy Te is meg lettel volna...


A CSELÉDTŐL ELVÁRHATOD, A FELESÉGTŐL NEM! MÉG AKKOR SEM, HA OTTHON BEZÁRTAD, HOGY NE JÁRJON EL DOLGOZNI! VAN KÉT KEZED, Ő MEGFŐZTE, TE SZEDD KI MAGADNAK!

Nem zartam be, de mar fenyeget(t)em, hogyha nem megy el melozni, akkor elvalok.


EZEK SZÉP SZÁMOK, DE MÖGÖTTE NINCS CSALÁD!

Mi van? Mi az, hogy nincs mogotte csalad? Mi mogott nincs csalad?

2014. jan. 22. 12:51
 82/155 anonim ***** válasza:
Utolso ...respect
2014. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/155 anonim ***** válasza:
100%
Bocs...80-as...respect
2014. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/155 anonim ***** válasza:
100%

"beetetési időszak".

na látod, ebből a két szóból is látszik, hogy miként tekintesz a nőkre.

Amíg nincs meg, addig tepersz, amint megvan, utána már nem érdekel, hogy mi van vele.

Aztán meg csodálkozol, ha egy idő után szakad nála a cérna...

2014. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/155 A kérdező kommentje:

De hat a nok hierarchiaban a ferfi alatt helyezkednek el.


Vagy rosszul tudom???

2014. jan. 22. 12:58
 86/155 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam nagybetűkkel, hogy elkülöníthető legyen a te írásod az enyémtől.

Egyébként a sok sok írásod alapján MEG TUDOM ÉRTENI A feleséget, hogy elege van belőled.

Fogalmad sincs arról, hogyan kell MEGTARTANI egy nőt, megszerezni talán még meg, de az utómunkához nem értesz.


Nem érted, hogy mi van egy nő fejében

Nem tudod, hogy kell romantikát vinni a hétköznapokba.

A feleséged nem kíván, vagyis nem lehetsz valami jó az ágyban, és valószínűleg külsőre sem fogod meg már az asszonykát.

Azt hiszed, hogy ha otthon ül és az a feladata, hogy tartsa tisztán a lakást és este mosolyogva szedje ki neked a levest, majd ettől a világ legboldogabb asszonya lesz - hisz nem érted, hogy mitől boldog egy nő és mitől nem.


Alkalmatlan vagy párkapcsolatra.

2014. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/155 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy van képük csak úgy dobbantani!
2014. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/155 anonim ***** válasza:
95%

"De hat a nok hierarchiaban a ferfi alatt helyezkednek el."


Rosszul tudod. A nők a férfiak FELETT vannak ;)

2014. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/155 anonim ***** válasza:
76%

Kerdezö, videki vagy???

De legyszi öszinten.

Mert en videki voltam 18 eves koromig, es ott hallottam ilyen szövegeket pasiktol( persze ott sem mindegyik volt ilyen).

2014. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/155 anonim ***** válasza:
20%
Videkit ugy ertem hogy falusi
2014. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!