Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/155 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ezzel kellett volna kezdened, amit utoljára írtál. Mert így mindjárt pontosabb választ tudok neked adni. Mégpedig hogy egy férfi, aki arra játszik, hogy a nő hódítsa meg őt, az nem FÉRFI! Ezek után ne is csodálkozz, ha nem az szerint bánnak veled.
2014. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/155 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezö!

Nagyon sokan itt nagyon sok kerdest feltettek neked, amire nem nagyon vagy hajlando välaszolni.

Pär megjegyzest kiszedegetsz magadnak, es csak azokra reagälsz.

pl:"Te mit tettél azért, hogy boldognak lásd azt az embert aki melletted van?"

"Egy család nem arról szól, hogy csak a pasi, csak a pasi szükséglete, csak a pasival való törődés, csak a pasinak esik jól ha egy nehéz nep után átöleli a másik ember, és megkérdezi tőle csendben: hogy telt a napod? "

"A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti"."

"Az hogy a nő nem képes szeretőt tartani, és ott hagyja a réi kapcsolatát, egy újért, nem úgy, mint a férfi aki kurogatja a szeretőjét aztán haza megy az asszonyhoz vacsorázni?"

"Te rendszeresen megölelted, megpusziltad? Érdeklődtél az iránt, hogy milyen volt a napja? Vettél virágot "csak úgy"?

Vagy teljesen természetesnek vettél mindent, hogy van, és nem köszönted meg?"

"1. Az erotika kölcsönös dolog, Te adsz olyat , amiért ezt viszonozná?

2. Te is gyerek vagy, ha nem rakják eléd a kaját nem tudsz enni?

3. Jó a család "teljesítménye"? Az meg mi?"

2014. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/155 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre is välaszolj kerlek!
2014. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/155 anonim ***** válasza:
86%
Úgysem fog válaszolni, ezek a kérdések már messze meghaladják az érzelmi és szellemi intelligenciáját is. Inkább másszon vissza a fára, oda való.
2014. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/155 A kérdező kommentje:

Na ennyi! Problema megoldva.


"Mégpedig hogy egy férfi, aki arra játszik, hogy a nő hódítsa meg őt, az nem FÉRFI!"

Kedveskem. Koszonjuk a valaszat! Ez velemeny is egy volt a 7 milliardbol. Ennek megfeleloen sulyozom.

2014. jan. 22. 12:09
 66/155 A kérdező kommentje:

pl:"Te mit tettél azért, hogy boldognak lásd azt az embert aki melletted van?"

Nem kell dolgoznia.


"Egy család nem arról szól, hogy csak a pasi, csak a pasi szükséglete, csak a pasival való törődés, csak a pasinak esik jól ha egy nehéz nep után átöleli a másik ember, és megkérdezi tőle csendben: hogy telt a napod? "

Dehat neki nincsen nehez napja!


"A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti"."

Mit irjak ra?


"Az hogy a nő nem képes szeretőt tartani, és ott hagyja a réi kapcsolatát, egy újért, nem úgy, mint a férfi aki kurogatja a szeretőjét aztán haza megy az asszonyhoz vacsorázni?"

En nem kefeltem felre. Tudtommal o sem. Bar erre nem vennek merget.


"Te rendszeresen megölelted, megpusziltad? Érdeklődtél az iránt, hogy milyen volt a napja? Vettél virágot "csak úgy"?

Nem akar kozeledni hozzam, mert nem szeret. Minek vegyek viragot, ha nincs nevnapja? Hogy meg nagyobb luzer legyek?


Vagy teljesen természetesnek vettél mindent, hogy van, és nem köszönted meg?"

"1. Az erotika kölcsönös dolog, Te adsz olyat , amiért ezt viszonozná?

Mit adnek? Magamat tudom adni? Mast nem! Az meg ugy latszik keves...


2. Te is gyerek vagy, ha nem rakják eléd a kaját nem tudsz enni?

Nem. En elvarom a nomtol, hogy ha mar nem dolgozik, adjon ennem.


3. Jó a család "teljesítménye"? Az meg mi?"

A gyerekek jo sprt es iskolai teljesitmenye. Ami szamszerusitheto.

Nincs hitelcsapdank. Van penzunk. Ez is szamszerusitheto.

2014. jan. 22. 12:15
 67/155 A kérdező kommentje:

"Úgysem fog válaszolni, ezek a kérdések már messze meghaladják az érzelmi és szellemi intelligenciáját is. Inkább másszon vissza a fára, oda való."


IQ-ban lazan megverlek. EQ-ban egy csiga is tobbre kepes nalam.

2014. jan. 22. 12:16
 68/155 A kérdező kommentje:

#49:


"Úgy nyilatkozol, mint valami 18 éves, akinek csak most nyílik ki a világ, és fogalmazni se tud rendesen."


Mi az helyesirasi problemat nem talaltal??? Micsoda bo´k! ;D

2014. jan. 22. 12:20
 69/155 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Egy kapcsolatban a boldogság mindig két emberen múlik. Nem tudom nálatok mikor romlott el, de hogy mindkét fél hibás az biztos. Sosincs olyan, hogy csak az egyik. Meghánytad már magadban, hogy te miben voltál (vagy) hibás? Nekem a kommentjeid alapján úgy tűnik, mintha te teljesen meg lennél elégedve magaddal, amit ebben a házasságban nyújtottál (vagy nyújtani akarnál), ellenben a feleséged hibás mindenért. Ezt nektek kell(ene) megoldanotok, hogy ki mit rontott el, mennyire hozható helyre a házasság vagy ha nem, akkor pedig el kéne válni, mert az senkitől nem elvárható, hogy olyan ember mellett maradjon, akit "urambocsá" már megutált az évek folyamán. Ugyan azt írtad, a "tökéletes" házasságúak ne írjanak, én mégis vettem a bátorságot és írok, mert mindkettőben volt már részem ("tökéletesben" is és nem jóban is). Az egy útmutató, ha egy "tökéletes" házasságban élő leírja, hogy náluk hogyan működik a két ember kapcsolata, mert talán az a jó. Talán észrevehetőek a nem jó házasságban azok a hibák, amik a másikban nincsenek jelen. Az én férjem (második) egyenlő társnak tekint engem, minden döntést megbeszélünk, együtt hozunk meg, ha valamelyikünknek valami nem tetszik, azt igyekszünk megbeszélni és ennek megfelelően változtatni rajta, hogy az mindkét fél számára elfogadható legyen. Szokott "csak úgy" virágot is hozni. Persze nem igazán ez a lényeg. :) És ne hidd, hogy "el vagyok kényeztetve", mert ugyan jó dolgom van, de én is sok mindent megteszek, amivel a férjem kedvében járok. Neked is talán el kéne gondolkodni, hogy mik vezettek ide, hogy ilyen lett a házasságotok.

Amúgy meg az általánosítást kikérem magamnak!

2014. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/155 anonim ***** válasza:
60%
Hajlok afelé, hogy ez a kérdés csak kamu.
2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!