Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lehet az oka, hogy halogatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy halogatja a válást? Ki kellene akadnom ezen, vagy ne csináljak belőle gondot?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Nős, de amikor megismertem, már külön éltek, és tervezték a válást. Egyébként a nejének is van valakije.

Eleinte türelmes voltam, arról volt szó, hogy karácsony előtt már nem szórakoznak ezzel a válás-dologgal, mert nem akarják elrontani(?) az óvodás gyerekük karácsonyát.

Belementem, de most már január vége van és semmi sem történt. És nem értem, hogy mire jó ez a halogatás. Mindkettőjüknek van külön lakása, a feleségnek is van valakije, mi pedig együtt is élünk a párommal. A gyerek szeret engem is, a feleség pasiját is, szóval elfogadta a helyzetet.

Szerintetek ilyen esetben jogosan vagyok kiakadva azon, hogy nem halad a válás, van miért aggódnom, vagy nem probléma ez az egész?



2014. jan. 23. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Csak szeretnék érdeklődni, hogy mi történt január óta? Hasonló helyzetben voltam korábban én is, ezért is érdekel.. Remélem rendeződött a dolog..
2014. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!