Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális/egészséges az ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális/egészséges az ennyire szoros viszony válás után a volt házastárssal?

Figyelt kérdés

A párom egy éve vált el, mi fél éve vagyunk együtt. Engem nagyon zavar, hogy minden nap beszél facebookon a volt nejével, és majdnem minden nap találkoznak.

Persze többnyire a közös gyerek miatt, van egy óvodás kisfiuk, akivel egyébként én is nagyon jól kijövök.

Eddig még nem tettem ezt szóvá, illetve azt sem tudom, mennyire normális ez. Mindenesetre nem tetszik ez a nagyon szoros kapcsolat. Persze rendben van, hogy nem utálják egymást, meg hogy próbálnak barátok maradni, de nem túlzás egy kicsit, hogy 2-3 hetente együtt buliznak a közös baráti társaságukkal, meg állandóan jönnek-mennek a facebook üzenetek, hívások, stb?

Egyébként a párom szeret engem, efelől nincsenek kétségeim, és a volt feleségének is van valakije, már régebb óta, mint hogy én "bejöttem a képbe".


Mit gondoltok, van jogom beleszólni ebbe, jelezhetem a páromnak hogy ez engem zavar, vagy inkább örülnöm kellene, hogy jóban vannak a válás után is?



2014. febr. 3. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem, nem feltétlenül baj az ilyen kacsolat..

..,nem véletlenül mentek ők szét..viszont nem mindenki aze válik mert összeférhetetlenné váltak..tehát nem véletlen mentek szét, de nem véletlenül voltak egy pár.

Ahol mindenféle haag, és áskálódás nélkül váltak szét, ott a legkisebb az esély, hogy valami lesz még köztük, mert akkor tényleg elmúltak az olyan szintű érzelmek

Én jobban aggődnék a viharos válás esetn.

Kcsit magamból indulok ki, mert nekem is vot nem válás ""csak " szakításom, ahol teljesen nyugodtak oltunk, semmi harag, barátok maradtunk. A pasis, és neki csajos ügyeinket is megdumáltuk segítettünk a másiknaka... Az azóta ferjem ismeri, időnként jön hozzánk, az esküvőnkre is meghívtuk.

Igaz, hogy évekig egy pár vtunk, de semmi ilyen érzelem nincs már a másik iránt, hiszen ezért mentünk szét. De nagyon szerretjük egymást, mint embert, így barátok maradtunk.


Viszont azt neked kell látnod, hogy az a viszony baráti-e vagy sem...

2014. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Együtt buliznak és téged nem visz a párod? Bemutatott már egyáltalán nekik? A gyerek miatt nem baj,ha beszélnek,ha napi szinten van rá igény,akkor úgy,ez a gyereknek sem árt,neked pedig gondolom felfogható dolog,hogy nem egy múlt nélküli agglegényt,hanem egy elvált,egy gyerekes családapát szemeltél ki.
2014. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.., azon én is kiakadnk, hogy a baráti társaságba nem visz el a parom... És nelkülem csak nlkülem bulizgatnak.. Azt azért hozzátennem..

Mi max azt szoktuk csinalni, hogy beülünk valahova, és a férjem vagy az ő párja később satlakozik, hogy tudjunk kicsit ketten beszelgetni... De bulizni nem mennék vele a férjem nélkül..

2014. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Igazából vinne magával a párom bulizni, de én nem szeretnék az exével egy társaságban lenni. Megismerkedni sem vagyok hajlandó vele.

Nem vagyok féltékeny rá, nem erről van szó, csak egyrészt alapból utálom a nőket (MINDEN nőt), másrészt meg az alapján, amit a párom mesélt a nőről, a házasságukról, meg hogy miért lett vége, nagyon nem tartom sokra a hölgyet.

2014. febr. 3. 12:42
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

En 12 ev utan valtam el. Nekunk az volt a bajunk, hogy a kapcsolatunk termeszete atment olyanba, mintha testverek lennenk, es sokat veszekedtunk. Tovabbiakban elteroek voltak az eletceljaink. Igy elvaltunk, de megmaradt a baratsagunk.


Azota menyasszony vagyok egy masik parkapcsolatban. A volt parommal idonkent talalkozunk, telefonon beszelunk, segitettem neki, amikoraz desapja meghalt. O a legjobb baratom.

De egy percig sem gondolok arra, hogy ujrakezdjem vele. Az sem, hogy szexualis termeszetu kapcsolatot folytassunk. A volegenyem tokeletesen kielegiti minden parkapcsolati almom es igenyem, nincs szuksegem masra.


Es mit lat ebbol egy idegen: "a csaj rendszeresen chatel az exevel, meg talalkoznak is. Huuu, biztos megcsalja vele a mostani parjat."


Nem szabad altalanositani....

2014. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezo, neked valami komoly onertekelesi problemad lehet, ha ALAPBOL utalod a noket.
2014. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont otthon esz a fene,hogy vajon ők mit csinálnak.Tudod van az mondás,hogy tartsd magadhoz közel az ellenségeidet.Nyilván ez a hölgy nem az ellenséged,de legalább szemmel tudnád tartani őket és megnyugtatnád magad,ha látnád,hogy nincs köztük flört,csak jó barátság.Ennél nyitottabban kellene hozzáállnod a kapcsolatukhoz.Haragudni a nőre nem neked kellene,hanem a párodnak,de a ő ezek szerint nem teszi,inkább kialakított egy élhető kapcsolatot vele,akkor neked miért kell duzzogva elvonulni?
2014. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre rámehet a kapcsatotok, azért mert ennyire elutasító vagy.. Többet képzelsz bele...stb

Lehet ha találkoznál a nővel minden aggályod eltünne.. Szerinted a baráti társasagnak ez mennyire fura?

1.

2014. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Bolhából csinálsz elefántot. Minek hergeled magad ? Örülnöd kellene, hogy ezek szerint jól érzik magukat egymás társaságában és nem acsarkodnak. Ha az egészből valami rossz sü majd ki, akkor annak csak a te féltékenységed lesz az oka (mert ez az, nem kell tagadni). Nem kell kisajátítani senkit. Magadra vess, ha nem mégy el oda, ahová hív.
2014. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj bele, pláne, h ő még a buliba is vinne téged.

Teljesen rendben van a napi kapcsolatuk, főleg, h gyerek is van. Sokkal rendesebb ez így, mintha nem tartanának kapcsolatot.

Viszont ennyire elutasító módon, ahogy te hozzáállsz ehhez az egészhez (utálom a nőket, minden nőt...) nem lehet veled valami könnyű. Igenis nyitni kell nők felé is, a párod barátainak a feleségeivel is illene jóba lenned, nem fog ez máshogy menni, máskülönben záros határidőn belül már féltékeny is leszel és megőrülsz.

2014. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!