Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beszéljek feleségem szerelméve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek feleségem szerelmével, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A feleségemmel ezerrel tartunk a válás felé. Szerintem egyelőre kikacsintási fázisban tart, tudom is ki felé. A pasi valószínűleg még nem döntött, így párom még ingadozik. 4 éves kislányom miatt egyelőre nem biztos, hogy válnék.
2014. febr. 12. 03:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

HAGYD! Ne alázkodj meg ilyen dolgokkal.

Ha rossz a kapcsolat, akkor majd jön másik pasi jelentkező.

Inkább próbáld meg visszahódítani. Egy csokor virág...

Mosogass el, főzz vacsorát, mondj neki szépeket.

lÉGY FÉRFI! ne rinyálj a haldokló kapcsolaton, próbálj meg javítani rajta. Ne nekünk ne rinyálj, a feleségednek, környezetednek.

Ha van rá lehetőséged, vidd el egy wellness hétvégére.

Ott, nyugodt körülmények között megbeszélhetitek, mik a problémák, és mi lenne a megoldás.

Ne a szerelmével, a feleségeddel beszélj! Higgadtan, lehetőleg!

2014. febr. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se beszélj vele.

Ha csak azért nem lesz a kapcsolatukból semmi, mert te ráhatással voltál a leendő pasijára, az szerinted sikernek könyvelhető el?


Inkább a feleségeddel beszélj, hogy helyre lehetne-e még hozni a kapcsolatotokat.

2014. febr. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Na persze majd hasra esik egy csokor virágtól,meg egy velnestől.Ha valóban szerelmes úgy sem állíthatod meg.Ha menni akar segíts neki csomagolni.Mit beszélnél a szerelmével?nem ő tartozik neked elszámolni valóval.Csak a gyerek miatt ne maradj egy ilyen kapcsolatba.Nem jó az senkinek.
2014. febr. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Milyen jó anya...4 éves kislány mellett azért már érdemes lenne a gyerek érdekeit is a szeme előtt tartania, ő meg csak magára gondol.A gyerek nevelés önfeláldozással jár, nyilván ő ezt nem látja be, szóval nem jó anya.Én a helyedben kérném a felügyeleti jogot és keresnék egy jó anyát a gyereknek, aki persze nem lép félre és az igényeidnek is megfelel.
2014. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Jó mentalitás. Más tologatja az asszonyt, erre vidd el welnessezni. Sem férfinek, sem nőnek nem kéne mindenáron fenntartani egy halottkapcsolatot. Csak saját magát alázza meg így. A gyerek pedig szinte biztosan jobban jár egy válással.
2014. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

En is "beszerelmesedtem" tavaly... Ezt feleseged allithatja le meg idoben, hogy kesobbiekben se legyen lelkiismereti problemaja!

Parom nem versenyzett, nem hivogatott, nem ellenorizgetett... Biztositott arrol, hogy szeret, es egy csalad vagyunk!

Ennyit tett... En kuzdottem meg magammal mig veglegesen lezartam azt a "zsongast" mielott tortenhetett volna barmi... Az en Fiam is 4 eves volt ekkor!

2014. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd.Ha a 4 éves gyerek nem tartja vissza, akkor már semmi.
2014. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy keszulj fel az egyeduli eletre.


Kondi, ruhak, gyakoribb sorozesek. Tapasztalat: A feleseged egeszen addig eszre sem fog venni, amig oszinte vagy es lelkizel neki.


Bloffolj es jatsz! Hodits! Az meg ugy megy, hogy lesajnalod a masikat.


A nodnek nem a wellnes hianyzott, hanem a kuzdes, hogy jo pasiert kuzdhessen. Hat akkor add meg neki...

2014. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Arra rendezkedj be, hogy a 4 éves gyerek nálad lesz, mert az a ő akit egy 4 éves gyerek nem tart vissza, az nem anya.Az hamar lefogja passzolni a gyereket, mert csak nyűg neki és zavarja az ismerkedésben, társkeresésben.
2014. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A feleségeddel beszélj.
2014. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!