Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dolgozhatnám fel? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel? Azt hittem, hogy sohasem fog megtörténni.

Figyelt kérdés
Másfél évet voltunk együtt a kislányom apukájával (8 hónapos). Tudom, hogy korainak tűnhet a gyerekvállalás, de úgy éreztük, hogy örökké együtt leszünk. Szinte az első héttől kezdve együtt éltünk, nagyon boldogok voltunk. Nagyon ritkán veszekedtünk csak. Amikor terhes voltam, akkor is sokat törődött velem, beszélt a pocakhoz, magától kísérgetett védőnőhöz, orvoshoz, a szülésnél is jelen volt és pozitív emlékként élte meg. Nem tudom, hogy mi romolhatott el. Tegnapelőtt úgy volt, hogy átmegyek anyukámékhoz és ott alszunk a picivel, mert másnap korán kel. Meg akartam lepni, hogy mégis hazamentünk, főztem is neki a kedvencét. De este nagyon furcsa volt, elmondta, hogy jó lett volna egyedül lenni, hétfőn meg újra hazamehettem volna. Szerinte én nem támogatom eléggé, pici szünetre van szüksége. Én ezt furcsáltam, mert épp ő kötődött jobban hozzám, szerette, ha nem vagyunk külön, azt mondta, h időre van szüksége, hogy akarja-e még a kapcsolatot. Utána tegnap reggel még házvásárlásról és második babáról beszélgettünk, mondta sokszor, hogy szeret, csak menjek haza, h pihenhessen. Délután mondtam neki, hogy nem tudok hazamenni, ő meg furcsa volt. Később hívtam, de letette és kinyomta a telefont. Éjjeli 3kor hív, hogy menjünk el, mert kell neki az üres ház, jönnek a haverjai. Erősködtem, hogy télen nem viszek ki a fagyba éjjel egy kisbabát, kérdeztem h csaj jön-e és mondta, hogy igen. Tényleg csajjal jött. Azt mondta, hogy 5percem van, hogy összeszedjem a cuccaimat, de nem sikerült olyan gyorsan az idegesség miatt és nekem támadt, megütött többször. Anyukámat áthívtam, összeszedtem pár ruhát és leléptem. El sem akartam hinni, hogy ez megtörtént. A lány 17éves, a párom 23. A csaj végignézte és mosolygott is. A volt páromnak én is adtam búcsúzóul egy óriási pofont és kitertem az övé elől. Anyukámnak mondta, hogy ttbbet ér neki a csaj, mint én és a pici. Másnap elmentem a többi cuccért, de egy puszit sem adott a kislánynak. Ma este meg írogat, hogy imádja, ő neki a legfontosabb, puszilja ezerszer. A kislányt szoptattam, rengeteg tejem volt, de most már alig van. Mellesleg barnázok és a hasam is görcsöl. Hogy tehetném rajta túl magam? A gyerektartást hogy intézzem? Szerintetek meg fogja bánni? A volt páromat a saját szülei is elhanyagolták, senki sem szereti, nincsenek igaz barátai, de én mellette voltam, támogattam, boldognak látszott. Kérlek, adjatok valami tanácsot. Jó volt kiírnom magamból, köszönöm, hogy elolvastad. Már ez is segített. Erősnek kell lennem a kislányom miatt. 23/N
2014. febr. 16. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
37%
"Lakatosék" drámáznak...
2014. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
De tényleg semmi gond nem volt, furcsáltuk is, hogy körülöttünk a párok mindig veszekednek, mi meg összetartunk. Az utolsó 2-3 napon kívül minden tökéletes volt.
2014. febr. 16. 22:27
 33/75 anonim ***** válasza:
86%

Huszonévesen 1 hónapos delíriumban úszó kapcsolatra gyereket vállalni a legnagyobb hülyeség akár együtt laktatok, akár nem. Mondom ezt 24 évesen. Jól átvert ez tény, ráadásul egy agresszív baromállat is.

Tegyél meg mindent, hogy elszigetelődhess tőle.

2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
45%
es a sok hulye el is hiszi:D
2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
91%

2 hibát követtél el: elvakított a nagy szerelem, és túl korán vállaltál gyereket.

egy 23 éves ember az esetek 99%-ban teljesen éretlen arra hogy apa legyen.


sajnálom hogy ez történt veled, de te is hibáztál, méghozzá nem is kicsit.

2014. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező (#25), ez szerintem egy tök reménytelen helyzetnek tűnik, ugyanis ki sem tudott alakulni semmiféle kapcsolat kettőtök között, nem volt olyan idő, ami arról szólt volna, hogy Ti ketten egymással törődtök, mert rögvest bővült a létszám. Na, innentől kezdve emberünk láthatóan úgy viselkedett folyamatosan, ahogy azt a társadalmi konvenciók elvárják, szóval szerepet játszott, és elég volt egy alkalom, vagy valami ital, vagy mit tudom én mi, hogy kiessen ebből a szerepből, és kimutassa a valódi érzéseit a helyzetetekkel kapcsolatban.... ennyi történhetett. Valószínűleg soha sem beszélt őszintén az érzéseiről az elmúlt másfél évben - talán még önmagának se - és most valamitől egy pillanatra lefoszlott a "civilizációs máz", az elvárásoknak megfelelés álarca.


És nem, nem azért nincs esély már jó kapcsolatra, hogy megd***ta-e azt a csajt vagy nem, hanem azért, mert a kapcsolatotok a jelek szerint soha nem volt részéről őszinte, soha nem volt képes megfogalmazni Neked a valódi gondolatait, valódi érzéseit... persze, az lehet, hogy újra felölti a maszkot, aztán lenne pár hónap, amíg "viselkedik", hogy aztán újra és újra leomoljon... de az ember ugye a párkapcsolatában nem szerepjátszásra, nem játszmázásra vágyik...

Kb ez lehet.

2014. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:
#31-es, ebbe szeretnék belekötni, de sajnos nem tudok. Még "ők" sem tesznek ilyet, főleg nem a gyerekükkel.
2014. febr. 16. 22:31
 38/75 anonim ***** válasza:
91%

na tessék..itt van, hogy miért nem kel ilyen fiatalon szülni... a fiucska még bulozni szeretne és tizenéves p.cikat.. mégis hogy gondoltátok, h ez örök lesz?? :S

egyébként agyon kéne verni ezt a tetü -fiucskát, arra van esze, h hülyitsen téged..után meg kislányokkat k.fircol.

2014. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
85%
Tehát gyereket vállaltál egy olyan férfival akit alig ismertél. Bocs de ebben a történetben te vagy a legnagyobb hibás.
2014. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ. Nagyon sokat segített. Szerintem belinkelem neki, úgy ahogy van, utána nem állok vele szóba többé. Látni fogja, hogy mások véleménye szerint is milyen, amit tett velünk. Szeretem és még szeretni is fogom sokáig, de a kislányom a legfontosabb, az ő érdekeit kell szem előtt tartanom, nem fogok kibékülni, bármit is tenne.
2014. febr. 16. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!