Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dolgozhatnám fel? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel? Azt hittem, hogy sohasem fog megtörténni.

Figyelt kérdés
Másfél évet voltunk együtt a kislányom apukájával (8 hónapos). Tudom, hogy korainak tűnhet a gyerekvállalás, de úgy éreztük, hogy örökké együtt leszünk. Szinte az első héttől kezdve együtt éltünk, nagyon boldogok voltunk. Nagyon ritkán veszekedtünk csak. Amikor terhes voltam, akkor is sokat törődött velem, beszélt a pocakhoz, magától kísérgetett védőnőhöz, orvoshoz, a szülésnél is jelen volt és pozitív emlékként élte meg. Nem tudom, hogy mi romolhatott el. Tegnapelőtt úgy volt, hogy átmegyek anyukámékhoz és ott alszunk a picivel, mert másnap korán kel. Meg akartam lepni, hogy mégis hazamentünk, főztem is neki a kedvencét. De este nagyon furcsa volt, elmondta, hogy jó lett volna egyedül lenni, hétfőn meg újra hazamehettem volna. Szerinte én nem támogatom eléggé, pici szünetre van szüksége. Én ezt furcsáltam, mert épp ő kötődött jobban hozzám, szerette, ha nem vagyunk külön, azt mondta, h időre van szüksége, hogy akarja-e még a kapcsolatot. Utána tegnap reggel még házvásárlásról és második babáról beszélgettünk, mondta sokszor, hogy szeret, csak menjek haza, h pihenhessen. Délután mondtam neki, hogy nem tudok hazamenni, ő meg furcsa volt. Később hívtam, de letette és kinyomta a telefont. Éjjeli 3kor hív, hogy menjünk el, mert kell neki az üres ház, jönnek a haverjai. Erősködtem, hogy télen nem viszek ki a fagyba éjjel egy kisbabát, kérdeztem h csaj jön-e és mondta, hogy igen. Tényleg csajjal jött. Azt mondta, hogy 5percem van, hogy összeszedjem a cuccaimat, de nem sikerült olyan gyorsan az idegesség miatt és nekem támadt, megütött többször. Anyukámat áthívtam, összeszedtem pár ruhát és leléptem. El sem akartam hinni, hogy ez megtörtént. A lány 17éves, a párom 23. A csaj végignézte és mosolygott is. A volt páromnak én is adtam búcsúzóul egy óriási pofont és kitertem az övé elől. Anyukámnak mondta, hogy ttbbet ér neki a csaj, mint én és a pici. Másnap elmentem a többi cuccért, de egy puszit sem adott a kislánynak. Ma este meg írogat, hogy imádja, ő neki a legfontosabb, puszilja ezerszer. A kislányt szoptattam, rengeteg tejem volt, de most már alig van. Mellesleg barnázok és a hasam is görcsöl. Hogy tehetném rajta túl magam? A gyerektartást hogy intézzem? Szerintetek meg fogja bánni? A volt páromat a saját szülei is elhanyagolták, senki sem szereti, nincsenek igaz barátai, de én mellette voltam, támogattam, boldognak látszott. Kérlek, adjatok valami tanácsot. Jó volt kiírnom magamból, köszönöm, hogy elolvastad. Már ez is segített. Erősnek kell lennem a kislányom miatt. 23/N
2014. febr. 16. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
89%
Most ne haragudj hogy ezt írom, mert borzalmas amit veled tett ez a csávó, aki mellesleg szerintem kezelésre szorul mert aki hazaviszi a qváját a családjához, az nem lehet normális, de meg érdemled. Nagyon buta nő lehetsz hogy 1 hónap után gyereket vállalsz egy kvázi idegen embernek. És baromi hlye kifogás az hogy "de azt hittem örökre együtt leszünk". Ilyet kb a 13-14 éves hlyegyerekek csinálnak. A szintükön vagy... Remélem tudod hogy ezt magadnak köszönheted. Mellesleg fel is jelenteném a rhadékot...
2014. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
96%
Elég szomorú, hogy ilyen megtörténhet.. :( én is javaslom, hogy jelentsd fel, mert a bíróságon mindent bizonyítani kell amit állítasz és semmi jót nem néznék ki ebből az emberből. Később még eldurvulhat a helyzet, bosszúból megpróbálhatja elvenni a gyerekedet, de pl. ha van feljelentés meg nyilván anyukád a tanú, hogy kidobott egy csecsemővel, még talán a láthatást is megtilthatod. Cserélj telefonszámot! Ne dőlj be a mízes-mázas dumának! Legyen benned tartás!
2014. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenek vagytok ti, nők. Az első szóra alánk másztok, mindent elhisztek, pedig mi sokszor nem vesszünk komolyan benneteket. Mert szórakozni akarunk. Főleg a hiszékeny, tapadós csajokon. Szerencsére mi nem szülünk, míg ti abban a hiszemben ringatóztok, hogy egy gyerekkel majd meg lehet bennünket szeliditeni. Már akit! Annyi a nő, mint a hangya. Van lehetőségünk válogatni. Így jártál és ha nem vigyázol, még egyszer így fogsz járni. Csak magadat okolhatod. Elkényeztettek bennünket. Mi ezt csak kihasználjuk. Élünk vele.
2014. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%

63: ... es utana fizetitek a gyerektartast, mint a katonatiszt :P


Ezt elfelejtetted hozzatenni :P

2014. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
80%

63-as.

Beszélj csak a magad nevében.

Üdv!

Egy férfi

2014. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
82%

#63 Én ugyan nem mászok senki alá és az olyanokat mint te le sem sajnálom,-csupán át nézek a fajtádon!Szerencsére férfiből is van sok -(mondjuk te nem tartozol közéjük)és kétszer megnézem kivel álok szóba.Egyébként téged is nő szült,gondolom egy "alámászott éjszaka" után fogantál és eredendően örökölted apádtól a sötétséget.

Nem várom el tőled,hogy e pár sort értelmezd,mindenki jobban jár ha te nem kommentelsz.

2014. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
91%

63-as gyerek vagy te még. A felnőtt ember ott kezdődik, hogy felelősséget vállal a tetteiért, főleg a gyerekéért.

És el ne hidd, hogy férfi vagy! Azért csak az ilyen nőkkel találkoztál, mert mindenki a saját fajtáját vonzza be magának! (zsák meg a foltja) Neked is hazudnak eleget hidd el..

2014. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon sokat segítettetek. Már egyre jobban érzem magamat, szerencsére nagyon sokan támogatnak. Köszönöm még egyszer!
2014. febr. 19. 00:03
 69/75 A kérdező kommentje:
#63, veled is jól elbánhatott egy nő, ha így gondolkodsz :(
2014. febr. 19. 00:06
 70/75 anonim ***** válasza:

Most olvastam, mi történt. Ez elképesztő! Hidd el, pontosan átérzem, mikor azt írod, hogy 3 nap alatt történt minden. Én ugyanígy voltam ezzel.:((( Abban a hiszemben voltam, hogy a párommal jól élünk, de néhány nap leforgása alatt vált nyilvánvalóvá minden.:(( A feleségem elvitte magával a kislányunkat, a közös lakásunkból szinte mindent elvitt magával. Utólag visszagondolva, valóban nem az alatt a néhány nap alatt dönthette el, ezt már jó régen eltervezhette a nejem.

Most egyszerűen nem tudok rá haragudni, mert úgy érzem, hogy még mindig szeretem, és elviselhetetlen érzés, hogy így hagyott el. :((


Légy nagyon erős, a kislányodnak szüksége van Rád. Ne fogadd vissza, akárhogy fogadkozik, az ilyen ember tényleg nem érdemli meg, hogy szóba állj vele. Remélem, már jobban érzed magad, kitartást! Meglátod, helyre fog jönni az életed!

2014. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!