Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 hete elhagyott 21 év házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete elhagyott 21 év házasság után a férjem egy másik nő miatt. Próbálom a veszteséget feldolgozni, de nem megy. Depressziós lettem, folyamatosan sírok, semmi nem érdekel, és mindig nem tudom elengedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


És most tessék megnézni az A kaktusz virága című filmet!!!

Kötelező!


:-)))

2014. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ó majd az idő segít. Kösd le magad más tevékenységekkel, ismerkedj!
2014. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 hete történt, akkor egyáltalán nem depressziós vagy, hanem simán nagyon szomorú! Nade az érthető, nem? Legemberibb, teljesen normális reakció, hogy ez szomorúsággal tölt el és jócskán kell idő, hogy kezdj valami a dologgal. Emberek vagyunk, ne felejtsd el! Az lenne a furább, ha nem így lenne.

Persze nyilván rossz érzéseket élsz át, de hát ez érthető. Szerintem első körben add meg magadnak a jogot emberi módon átélni a dolgokat, érző lények vagyunk, nem gépek, teljesen érthető a fájdalom. (Ha hosszabb időn át sem tudsz továbblépni, akkor meggondolandó a külső segítség, vagy ha önkártékony gondolatok fogságába kerülsz...)

2014. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem jó, ha erőszakkal elfojtod a fájdalmat. Teljesen emberi dolgokat nem engednél meg magadnak vele! Egy kicsit hagynám, hogy kialakuljanak bennem a fájó érzések is, kicsit ösztönösen hagynám a természetes folyamatot, hagynám az érzéseimet.

Azonban arra törekednék, hogy ne tápláljam külön a fájdalmat, pl szívszaggató zenékkel, bármivel...

2014. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat gyasza adj neki helyet akkor mulik el rendessen.

Sirj ha kell de tenyleg forduj masok fele tegyek most sok jot az gyogyit.

Sajnalom

2014. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Nekem 2 gyermekem van, most jön a harmadik, 18 hetes vagyok, a kicsi apja fogta magát összecsomagolt és elment, mert a 7 éves gyerekének nagyobb szüksége van rá mint nekem meg a babánknak. úton útfelé sírok, zokogok, a szívem belészakad. A munka valóban jó, de csak egy darabig, mert haza mész, és mindenhol ott van, az utcán mész, és mindenhol látod az emlékét. Nekem is friss nagyon, nincs türelmem semmihez, a gyerekeimhez sem tudok megfelelően koncentrálni. Állítólag nincs köze hozzá, de akkor is fáj. Az idő valóban jó, de annyira lassan telik, én sétálni járok, a testvéremhez, de az éjszakák borzalmasak...
2014. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm férje öngyilkos lett. Körülbelül 2 év után mondhatta azt, hogy most jól van. Szörnyű, hogy ennyi ember szenved. Megszakad mindenkiért a szívem aki ilyen szomorú! :(
2015. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!