Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Üdvözlök mindenkit! Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba68 kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Tanácsot kérnék szakítás témában? Komolyan gondolhatja ezt a nejem vagy elment a józan itélőképessége?

Figyelt kérdés
46 éves vagyok 27 éve élek házasságban, nejem egyidős velem van két nagykorú gyerekünk. Sajnos, mint sok ilyen hosszú ideje tartó kapcsolat szenvedély terén alább hagy mind két fél részéről nagy átlagban. Részemről nem történt félrelépés, de sajnos nejem ezt 4 éve megtette, talán kicsit meggondolatlanul. A család egyik „barátja” volt a tettes társ. Én megbocsátottam neki mert szeretem a mai napon is, de elfelejteni nem tudom. Az eltelt 4 évben jól megvoltunk egymás mellett szexuális kapcsolatunk közepesnek mondható. Az utóbbi négy hónapban viszont már mondhatni semmi. Kiderült hogy szerelmes lett egy munkatársába, de állítják nem történt köztük semmi. Hiszem vagy nem, eltudom képzelni hogy nem, mert a munkahelyen kívül nem találkoztak ez szinte száz százalék, a munkahely meg nem alkalmas a pásztorórák eltöltésére ez tuti. Az illető hasonló korú mint mi, egyedülálló agglegény anyjával él. Napokban történt bejelentette a nejem elhagy és összeköltözik ezzel az illetővel. Gondolhatjátok levert a víz egyszerre. Felhívtam az ürgét és megkérdeztem mi az igazság ebből a baromságból. Közölte minden igaz csak elötte még rendezni kell az otthoni dolgokat, lakás egyebek, hogy az „új asszonynak jó helye legyen” Emberek ez nem vicc ez valós történet esküszöm. Még egyszer hangsúlyozom talán én is megesküdnék rá hogy szexuális kapcsolat nem történt köztük, bár nem vagyok kamera az intim részen. Szerintetek mi a megoldás? Ne viccelődjetek kérlek benneteket mert nem viccnek szánom a kérdést. Komolyan, tehetetlenségembe teszem fel ezt a kérdést
2014. márc. 5. 13:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Nagyon rendesnek tűnsz a leírt dolgaid alapján, biztos, hogy megtalál téged még a szerelem, sokkal jobbat érdemelsz. :)

Add ki az útját a feleségednek!

Legyél kemény.

(Valószínűleg vissza fogja sírni magát, pár hónap után.)

2014. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a véleményem.46 éves ember az anyjával?Miért nem állapodott meg eddig? Sajnos nagyot csalódtam a nejemben hogy ilyen naiv.Kicsit sajnálom is, mert tudom csak egy skalp lesz és rövid idő után vissza akar térni.
2014. márc. 5. 14:03
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd, hogy menjen! Jobb is, a feleséged visszaélt azzal, hogy bármit megtehet veled, mert te úgyis szereted, emiatt megbocsátasz neki.

Őszintén sajnállak, a szüleimmel hasonló a helyzet, csak nekem apám akar lelépni.

2014. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
58%
1. válaszoló vagyok. Az egyértelmű számomra, hogy te mindent megtennél a kapcsolatért és ragaszkodsz hozzá és megbocsátanál. De nekem úgy tűnik, hogy mentségeket keresel a számára (kapuzárási pánik, meggondolatlan volt stb.) és ezért nem érzed a súlyát annak, amit a házasságotokkal művel a feleséged. A tiszteletet megérdemli, de erőltetni valamit, amit a másik fél már nem akar, szerintem felesleges.
2014. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%

Nyisd ki a szíved!

Nagy lélegzet, aztán irány az élet.


A feleséged akkor fog nagyot koppanni, amikor egy nála is fiatalabb, okosabb hölggyel kötöd össze az életedet, aki megbecsül ,szeret, s akár még gyermekekkel is megörvendeztet téged!


Sok sikert!


A nejed meg megbánja még ezt, mint a kutya, amelyik hetet kölykezett, mert egy besavanyodott, rigorózus, anyámasszony szoknyája mellett élő agglegény összes rigolyáját, nyűgét veszi a nyakába.


Plusz még desszertnek az anyóst, aki ki fogja szekírozni a világból, ha nem bánik úgy egyetlen fiacskájával, ahogy ő tette.


Kalandra fel!

Hajrá! :-)

2014. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Tisztelettel figyelek mindenkit és még fogok írni, csak most nincs több időm.
2014. márc. 5. 14:13
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

"kapuzárási pánik van rajta,és ezt használja ki az illető is"


Úgy érted, a feleséged kapuzárási pánikját használja ki egy 46 éves agglegény, akinek se kutyája, se macskája nem volt soha, csak a drága mama? :) Ugye ezt te sem gondoltad komolyan.


Nézd, szerintem ne keress mentséget a feleségednek, mert amit tett, arra nincs mentség. Magyarázat biztosan van, de az neki kell megadnia, és nem neked.


Egyszerűen nem értem az ilyen pasikat, porig alázzák saját magukat. Ez a "jobbat érdemelsz" meg "ragaszkodó" duma is gáz, azokat szokták így sajnálgatni, akik egyébként senkinek nem kellenek.

Szóval szerintem végre férfiként kéne viselkedned és az asztalra csapni, mert akkor még válhatsz vonzóvá a feleséged számára. Mert pillanatnyilag csak egy szalmabábu vagy, káposztalével a fejedben. Ne vedd sértésnek, nem annak szánom, csak próbálok rávilágítani, hogy egy férfi semmire nem megy azzal, ha ilyen nyilvánvalóan sajnálja magát.

Nyakamat rá, hogy a feleséged is azért szűrte össze a levet a kollégájával, mert kihívást jelentett számára az agglegény megközelíthetetlensége. Meg akarta szerezni azt, amit eddig senki nem tudott megszerezni.

Ezzel szemben te meg loholsz utána, mint egy pincsikutya.


Nem "elengedni" kell, hanem ELKÜLDENI. Nagyon nagy különbség. Aztán ha szeretne valamit, majd szól.

8.

2014. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
nagy főnyeremény egy 46 éves férfi aki az anyjával lakik, anuycipicifia, talán csak egy új "gyerek" kell neki
2014. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
49%

ráadásul munkatársak is ,ez azt jelenti non-stop együtt lesznek :). Bájos .

Had menjen a boszorkány. Vissza ne engedd! Aki elment az legyen elmenve.

Gyászold meg a kapcsolatot, aztán lépj tovább ,legyél türelmes,de csakis önmagaddal szemben.Kezdj bele új dolgokba.

2014. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekek, egy élmény volt ez a kérdés:D Zolipapi látom bedobtad megest magad:xDD
2014. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!