Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Üdvözlök mindenkit! Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba68 kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Tanácsot kérnék szakítás témában? Komolyan gondolhatja ezt a nejem vagy elment a józan itélőképessége?

Figyelt kérdés
46 éves vagyok 27 éve élek házasságban, nejem egyidős velem van két nagykorú gyerekünk. Sajnos, mint sok ilyen hosszú ideje tartó kapcsolat szenvedély terén alább hagy mind két fél részéről nagy átlagban. Részemről nem történt félrelépés, de sajnos nejem ezt 4 éve megtette, talán kicsit meggondolatlanul. A család egyik „barátja” volt a tettes társ. Én megbocsátottam neki mert szeretem a mai napon is, de elfelejteni nem tudom. Az eltelt 4 évben jól megvoltunk egymás mellett szexuális kapcsolatunk közepesnek mondható. Az utóbbi négy hónapban viszont már mondhatni semmi. Kiderült hogy szerelmes lett egy munkatársába, de állítják nem történt köztük semmi. Hiszem vagy nem, eltudom képzelni hogy nem, mert a munkahelyen kívül nem találkoztak ez szinte száz százalék, a munkahely meg nem alkalmas a pásztorórák eltöltésére ez tuti. Az illető hasonló korú mint mi, egyedülálló agglegény anyjával él. Napokban történt bejelentette a nejem elhagy és összeköltözik ezzel az illetővel. Gondolhatjátok levert a víz egyszerre. Felhívtam az ürgét és megkérdeztem mi az igazság ebből a baromságból. Közölte minden igaz csak elötte még rendezni kell az otthoni dolgokat, lakás egyebek, hogy az „új asszonynak jó helye legyen” Emberek ez nem vicc ez valós történet esküszöm. Még egyszer hangsúlyozom talán én is megesküdnék rá hogy szexuális kapcsolat nem történt köztük, bár nem vagyok kamera az intim részen. Szerintetek mi a megoldás? Ne viccelődjetek kérlek benneteket mert nem viccnek szánom a kérdést. Komolyan, tehetetlenségembe teszem fel ezt a kérdést
2014. márc. 5. 13:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a történetünk,de fordítva.

Én is 68 as vagyok, azaz nyáron leszek 46:)Mi is most vagyunk 27 éves házasok:)

A férjem 1 el több.

Nálunk is majdnem 4 éve már, hogy történt a megcsalás, de itt a férjem lépett félre.

El akartam válni,de sikerült megbeszélni, miért tette.szakított a nőjével, és próbálta jóvátenni a dolgot.Én meg próbáltam megbocsátani....a bizalom nem 100% ban tért vissza, de minden sokkal jobb lett.


Abban biztos vagyok, hogy tudja,hogy amit megbocsátottam 4 éve, az nem ismételheti meg, nem teheti meg még 1x.

Azaz,ha megtenné, vége lenne.


Te adtál 1 esélyt,emberek vagyunk, megtörténhet 1 hosszú házasságban, bármelyik fél megbotolhat.De többször?Soha!!!


Hiába próbálod mentegetni,mert szereted, ő viszont nem...sajnos, ezt lásd be...:(

1x belefér,de neki kellene jóvátenni ,ha hibázott,nem megismételni.

Hidd el, nem néz téged semmibe,sajnos.

Engedd el, és ha megszívja, az már legyen az ő baja, téged ne érdekeljen többé.

2x már megalázott, mit akarsz még?


Tényleg nem vagy még öreg,kezdj te is új életet,ennyi volt nektek megírva...

Nem írtad, van gyereketek, ha igen ő mit szól hozzá?

2014. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Pedig írtam a bevezetésben hogy van két nagykorú gyerekünk.Sajnos valaki azt hiszi kamu téma pedig nem.Lehet hogy nem illik ide az "esküszöm" kifejezés akkor úgy írom pedig igaz.Ezt az egyik hozzászólónak írom.Vissza térve a gyerekekre, most közöljük velük a tényeket.Ők már külön életet folytatnak.Természetesen elítélik a kialakult helyzetet. Beleszólni nem igazán tudnak, de szerintük valahogy rendbe kellene hozni a dolgokat.Nehéz dolog, mert a megrendült bizalmat nehéz kezelni, ahoz bizonyitani kell.Sokan gondolom nagy baleknak tartanak.Igen ez a második eset, de úgy látom még a nejem se tudja,mit is akar.Beszélünk egymással,de látom rajta nem bíztos a dologban,mert azért ki lehet olvasni dolgokat az ember szeméből.Ezért vagyok én is tanácstalan.
2014. márc. 5. 17:47
 23/31 anonim ***** válasza:

bocsi,tenyleg irtad!

De ettol fuggetlenul,nekik az anyjuk marad,ezutan is.csak neked nem mindegy,hogy eled le az eletedet,mindig azon parazol majd megint mikor csal meg? Jo ez neked? hat,te tudod,de ha ezutan is siman megbocsatasz,semmibe nem nez majd,jobb ha tudod.

2014. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szia! Nem irigyellek. Megértem miért nehéz neked elküldeni. Pedig tényleg ez lenne a megoldás.

Valóban, minden logika szerint vissza fog jönni. Akkor majd eldöntöd, mit szeretnél.

Ha most ráveszed, hogy maradjon az 2 dolgot fog jelenteni:

1 .bármit megtehet, hiszen mindegy mit tesz, csak maradjon

2. mindig benne marad a kérdés, hogy a másikkal milyen lett volna

Ezek közül egyik sem túl kecsegtető számodra.

Ellenben ha elküldöd másik 2 lehetőség áll fenn:

1. rájön mekkora hülyeséget csinált és vissza akar menni hozzád

2. javul mindkettőtök élete azzal, hogy nem maradtok olyan emberrel, aki nyilvánvalóan nem tesz boldoggá benneteket (vica verza)

Te döntesz.

Sok erőt és kitartást, bári is legyen a vége!

2014. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hasonló megoldásban látom a dolgokat.Vissza tartani nem fogom ezek után,ha menni akar menjen,de ha maradni akar, akkor előbb magában végleg dőntse el mit is akar.Tud e velem élni ugy ahogy illik és kell.Azért irom ezt mert nemrég beszéltünk kettőnkről,és a jővőről.Mivel kaphat tőbbet ott, mint itthon, gondolja át.Meggyőzni nem akarom mert annak látom nincs értelme.Minden esetre a bizalmam iránta jelenleg nagyon kicsi,sokat kellene változnia hogy bizni tudjak benne ezek után.
2014. márc. 5. 20:56
 26/31 anonim ***** válasza:

Menni akar hadd menjen, de előtte rendezzétek mindenképpen a házasságot jogi úton is. Ha nem teszitek a te nyakadban igaként marad, míg ő kedve szerint élheti életét, s bármikor jöhet-mehet a te házadban is, hiszen házasok vagytok.

Amikor pedig visszatér pár hónap múlva, kezdhetitek elölről (találkozás, randi, eljegyzés), így még van esélye, hogy egymás mellett menjetek végig. Gondolom te nem tudsz majd neki nemet mondani úgyse.

Viszont ha esetleg tényleg sikerül rátalálnod idő közben egy olyan nőre, akivel egymásnak teremtettetek, legalább ne legyen jogi akadály előttetek. Merthogy ilyenkor a lelépő fél a legritkább esetben járul hozzá, hogy te boldogan élhess, míg ő két szék közé pottyant. (Remélem számodra se kérdés, ahogy írták többen is, hogy agglegényként anyukával élni... hát... nem vall egészséges emberre)

2014. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, van valami fejlemény azóta?
2014. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Bár hozzád képest szemtelenül fiatal vagyok (26/f) mégis úgy gondolom, hogy meg kell osszam a véleményem. Igaz, fogalmam sincs, hogy milyen lehet ennyi időt "lehúzni" egy másik ember mellett (elvégre nem vagyok annyi idős mint amióta ti együtt vagyok) de egyszerre tölt el ámulattal és ijedtséggel, hogy ennyire jó lelkű vagy és szeretnéd menteni a menthetőt.


Nekem is volt egy kapcsolatom ahol a párom félre ment amit én is hajlandó lettem volna elnézni. Az egészből az lett, hogy porba tiportam a saját önbecsülésemet és mindenáron vele szerettem volna lenni. Végül szétmentünk végleg. Így, sok év távlatából már úgy érzem, hogy nem lett volna jó. Ha pedig érezteted a másikkal, hogy bármit megtehet veled akkor nagyon sok mindent meg is fog engedni magának.


Ilyen normális emberért mint te szerintem kapkodnának. Főleg ebben a korban.

2014. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét.Sajnos a helyzet változatlan.Logikusan nem tud gondolkodni,de hát a szerelem már csak ilyen.Igazából már tul hagyok a mélyponton,már logikusan tudok gondolkodni.Sokaknak talán furcsa de sajnos járatos vagyok abban hogyan lehet átvészelni az első napokat.Igazából nagyon hosszu történet a közös életünk itt talán nem lenne ildomos levezetni.Én mindenesetre nyugodt vagyok amig birom cérnával.Talán nem is ő fog lépni hanem én az ügyben.Csak sajnos addigra ugy elássa magát előttem hogy esélye se lessz jóvátenni a dolgokat és a bizalmamat vissza szerezni.Igen Ő dőnt meddig fesziti a hurt bennem.Mert azért mindent én sem türők el hiába vagyunk együtt enyi ideje.
2014. márc. 14. 19:02
 30/31 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!

Van azóta valami fejlemény?

2014. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!