Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben vajon hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben vajon hány gyerekre kell gyerektartást fizessek?

Figyelt kérdés

A voltférjem 3 éve elhagyott egy másik nöért. A gyerekeket vinni akarta, de a nagy már 7 éves volt látta mi történik, velem akart maradni. Az akkor 4 és 5 éves viszont elvitte. Gyerektartás nincs, hisz nem egyikünknél vannak a gyerekek. Most a fejébe vette, hogy én rosszul nevelem a fiamat, mert kezelhetetlen. Kicsit valóban az, de nem beteges szinten szerintem. Viszont tudom hogy nem lehet vele vitatkozni, ha valamit a fejébe vesz, el fogja vinni. Beletörõdtem, bár nem szìvesen, de akkor csinálja majd rájön hogy nem én hibáztam a gyerek ilyen.

Lehet nem szép dolog ezt kérdezni de nem állok jól anyagilag, idös szüleimmel élek. Tehát minden forint számìt. Hány gyerekre kell ilyenkor fizetni? Iletvea két kisebb nem mindig jôn hozzám, csak ritkán mert ellenem vannak nevelve, ezt figyelembe veszik ha rájuk is kérne gyerektartást.



2014. márc. 7. 09:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egyébként mit tettél, hogy az apja simán elvihette a két kisebb gyereket? Magyarországon nagyon ritka, hogy az anyjuktól elveszik a gyerekeket.
2014. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Akarok fizetni valamennyit. De ö akarja megváltoztatni a körülményeket, ez miatt ne én maradjak már pénz nélkül. Nekem ûgy lenne logikus ha ebbôl a kevés pénzbôl a nagy után fizetnèk, mintha most nyitottunk volna tisztalappal, õ akarja ezt az 1 gyereket
2014. márc. 7. 10:20
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért, a két kicsi tán nem a te gyereked? Újra csak azt mondom, örülj neki, hogy eddig nem kellett fizetned, mert egy gyerek után eddig is járt volna neki a tartásdíj.
2014. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

A férjed helyében már rég ott hagytalak volna!

Milyen anya vagy te? Hagyod elvenni a gyerekeid, aztán még pénzt se óhajtasz adni nekik?

Na, akkor keresd meg az első tükröt és köpd szembe magad!

2014. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

úgy beszélsz a gyerekekről, mintha csak tárgyak lennének..

mi az ha akarja vigye? neked nincsenek érzelmeid a gyerekeid felé?????


igen 80E ft esetében a saját megélhetésed kárára is levonják az 50%-ot

neked 1 gyerek után eddig is kellhetett volna tartást fizetned, mármint ha a gyerekek apja akarta volna a bíróság megítéli.

2014. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

plusz milyen tiszta lap?


2 gyerek nem tűnik el az éterben... ha gyerekelhelyezésről tárgyaltok és 3 közös gyereketek van, akkor mind3-ról tárgyaltok, maximum abban nem lesz változás a közös megegyezés alapján..

2014. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

Áh ez kész.....

Nem mindig megy hozzád a 2 kisebb??? Bocsánat,de én se szívesen mennék az "anyámhoz" ha sz@rik a fejemre!

Nagyon jó helyen lesz a nagyobb gyerek is az apjánál,jó döntés,hogy ezen nem akarsz vitatkozni....miután nem is azon problémázol,hogy alig látod a saját gyerekeidet anya létedre hanem azon,hogy anyagilag támogatnod kell őket

2014. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
El sem hiszem, hogy letezik ilyen anya...hany gyereked van? 3? Annyi utan kell fizetni, amennyi az apjanal van. Es szerintem a nagyobbik is jobban jarna az apjaval mint veled!
2014. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem beszélek tárgyként két kisebbikrøl sem, de tavaly például azt mondta a nagyobb hogy ne menjek el anyák napjára. Szerintetek ez hogy esett? A kicsi persze követte. Mindig ez megy, ha el hoznám öket is. És akkor nincsenek ellenem nevelve? Jobb az apjuknál? Ilyet gyerek nem talál ki magátòl. Most már igen, mert ilyen lett, de kezdetben biztos az apja mondta, utána adta az ártatlant, hogy ö nem fogja kênyszeriteni pereljem ha akarom. Szinjatek az egêsz holott en mindig engedtem a nagyot, nem csak kêt hetente. Már eljutottam oda hogy feladtam engem nem fognak megalázni mindenki elõtt.
2014. márc. 7. 11:06
 20/29 A kérdező kommentje:
De a nagy nem akar menni. Eddig ên is huztam az idöt, de már mindennapi têma volt, holnap jön êrte. Szüleim nem támogatnak, mert szerintük is rossz a gyerek, de apám sem hajlandò sosem nevelni, mint fêrfi
2014. márc. 7. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!