Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemmel 7 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt. Már régóta húzódik a rossz közérzet a mindennapokban. Úgy érzem kihűlt teljesen a kapcsolat, régóta nem élünk házas életet. A napokban elbukott az egész vmin. Válás után jobb lesz?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 éve vagyunk együtt. Már régóta húzódik a rossz közérzet a mindennapokban. Úgy érzem kihűlt teljesen a kapcsolat, régóta nem élünk házas életet normálisan, mindig valamire ráfogtuk, hogy miért ne ma(depi, gyerek, fáradság, betegség...) Szóval egy ideje ráéreztem hogy talán van vkije? Telefonjából kiderült, hogy irogatott az exének vmit, többször is. (Sms-t. Ezt tagadta, hogy egyáltalán volt kommunikáció, pedig többször rákérdeztem)Lebuktattam, mármint hogy tudom hogy írt neki és miért tagadta, meg a bizalomnak vége, stb... Azt mondta nem csalt meg. Mondtam neki hogy váljunk el. Meg is beszéltük a jövőnket(van egy kisfiunk), teljesen normálisan zártuk le. Úgy gondolom hogy jól döntöttem, mert ez a hazudozás, csak egy végső löket volt, az amúgy sem működő kapcsolatunknak..DE: mi van ha tévedek? Van élet válás után? Ez elfogadható, elnézhető amit tett? (Többször is kaptam hazugságon, bár nem ilyen mértékű, nem ilyen témábantémában)Szóval irjanak akik hasonló helyzetben vannak/voltak, vagy csak akinek véleménye van
2014. márc. 9. 21:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elváltunk kb 6 éve.Azóta mindketten mással. Gyermeket 2 hetente viszi. Kapcsolatunk a gyerek miatt nem rossz.Ennyi. Nem bantam meg.
2022. márc. 19. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!