Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a személyes holmijaimat? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
6 évig éltem közös albérletben a párommal, most szakítottunk , új lány jött a képbe.. Egyből a "helyemre" költözött, nekem mennem kellett, a zárat lecserélték, a cuccaimat ők pakolták össze, és hiányosan kaptam meg őket! Számomra fontos dolgokról van szó, viszont nem tudom visszakérni Őket, mert sem a telefont nem veszik fel, ha pedig elmegyek, nem engednek be!
2009. dec. 16. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fordulj a rendőrséghez. Velük beengednek!
2009. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így gyönyörű ennyi év után...én is a rendőrséget javaslom.
2009. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fúj micsoda undorító eljárás ez!!! Az exed meg az új nője is megérdemelné hogy szemen köpd őket :(

RENDŐRSÉG arra már muszáj lesz beengedniük!!

2009. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
rendörség vagy pereld be a szemétládát és akkor a végzést át kell vennie :)
2009. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fúj hánynom kell. Tudnak még meglepetést okozni ennyi év után is..Igen, sajna rendőrséggel kell menned. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy foglalkoznak-e ilyen ügyekkel. Ha sikerül írd már le légyszi mi volt.
2009. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ide fajultak a dolgaid. :|


Mielőtt a rendőrségre mész, azért próbáld meg, hogy hagysz egy listát az ajtóba tűzve, arról, ami szerinted hiányzik. Ha ez nem hat 2 napon belül, én arra gondolnék, hogy vagy nem kapták meg, vagy el sem olvasva dobták ki. Ezért megkérném közvetítőnek a lakás tulaját, akit be kell engedjenek, hiszen az az ő lakása! (Ezzel kicsit ugyan leégeted az exedet, de ha jól értem megérdemli amúgy is.) Ha ez sem hat, akkor jöhet a rendőrség. Szerintem.

2009. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszotokat. Tegnap felhívott, hogy mit képzelek én, hogy el akarom adni a "tűzhelyet".(Ebből semmi nem igaz, és nincs is közös tűzhelyünk) Állítólag valakitől ezt hallotta.. Hazudik Rám, és lejárat más előtt.. Említettem neki, inkább azzal foglalkozzn, hogy adja vissza a cuccaimat, és engedjen be a lakásba, hogy összeszedhessem Őket! Erre azt mondta, hagyjam békén, mert neki új élete van, és soha többé nem akar velem beszélni. Azért ez tök rosszul esik, mert egy kivert kutyának érzem magam.. Hogy tud így megalázni?
2009. dec. 18. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jókiállású macival ráverni az ajtot,egy jól irányzott szájas,cuccok összeszed még egy szájas és minden jót kivánj nekik!
2009. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!