Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Emberek halnak meg értelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek halnak meg értelmetlen halállal nap mint nap, szeretteik majd bele halnak a fájdalomba, nekem meg az a legnagyobb gondom, hogy sok év után elhagyott a párom aki egyebként nem is szeretett. Normális ez?!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. A szakítás, válás is egyfajta gyász. Annyi különbséggel, hogy ott még viszont láthatod akit szeretsz, a halálnál sajnos nem...
2014. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy veszteség, ezt is fel kell dolgozni, hiszen legtöbbször a szakítás is végleges elválás.
2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szakitas nekem nehezebb volt, mint a halal.

A halalnal nincs remeny, a szakitasnal meg van. Amig a remeny meg nem hal, addig nehez.

2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Erre mondják, hogy mindenkinek a maga keresztje....


A világ fájdalmát nem tudja az ember a nyakába venni, csak a sajátját. Attól, hogy ők súlyosabb dolog miatt szenvednek, nem azt jelenti, hogy neked boldognak kell lenned a kialakult helyzetbe.

2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem arról szól, amit láttatni akarsz vele. Az normális, hogy ilyenkor enyhítendő a fájdalmat, valami nagyobb kínra gondolunk, így próbáljuk meg ellensúlyozni azt. Van, aki ilyenkör önkénteskedik, mások életét problémamegoldja, munkába temetkezik. Az első lépcsőfok mindenképp a szerelmi bánat töpörtyűsítése.:) Meg van, aki rotten.com-ot kémlel ebben a cuda időszakban. Hát, nehéz. Kitartást.
2014. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mit lehet tenni, ha úgy érzem, a mai napig megőrülök érte, és bármit megtennék azért, hogy visszajöjjön a szerelmem? Engem sem szeretett valójában, de fizikai fájdalmat érzek, mióta nincs mellettem:(( Tudom, hogy ő az igazi, és azt is tudom, hogy nem normális, hogy így gondolkozom most is róla:(

Nekem nem megy a szerelem töpörtyűsítése, mert ha meg tudnám tenni, azzal meghazudtolnám saját magamat, hogy sohasem jelentett nekem semmit. Más ötlet?:(

2014. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!