Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a szülők szétköltöznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szülők szétköltöznek, mennyi a "normális" idő, amit a gyerek az apjával tölthet?

Figyelt kérdés
A gyerek ovis, az apja jelenleg majdnem minden nap látogatja. Ez nem furcsa?
2014. ápr. 13. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez lenne a normalis, nem a heti, kéthetenkenti lathatas....
2014. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez nomális, főleg ha téged sem feszélyez a jelenléte.
2014. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen normális, fel nem foghatom, mi bajod.

Az is normális lenne, ha az apjával élne.

Az a nem normális, ha el akarod zárni tőle!

2014. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi apukammal minden reggel talalkoztunk suli elott.volt egy pici pluss kutya amit minden nap odaadtunk a masiknak, vagyis csereltuk mindig. De jo is volt :) (nalunk a birosag engedte a minden hetvegen ottletet de mmostohaanyam nem engedte..)
2014. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, szerinted az miért furcsa, hogy egy apa, attól függetlenül, hogy a feleségével már nem jönnek ki, szereti a gyerekét, és látni akarja?

Gondolom, ő is akarta a gyereket, természetes, hogy vele akar lenni.

2014. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is találkoznak szinte mindennap. Sokszor ő viszi reggel a bölcsibe, vagy délután megy érte. Olyan is van, hogy ezután kéri az apuka, hogy hagy maradjon ott estig a kislány, az is előfordul, hogy nekem kell túlóráznom, én kérem meg, hogy vigyázzon rá, amíg én dolgozom.

Egyből nem engedek és ezt igyekszek is figyelembe venni. Az ott alvásokat korlátozzuk hétvégére. Benne van az is, hogy megszokja a napin rutint és nyilván némi önös érdek is, szeretem én elindítani a bölcsibe akkor is, ha végülis nem én viszem el. Ha ezt apukára bíznám szerintem kétségbe is esne, általában fogalma sincs mit kell vinni/pótolni a bölcsibe. Hétvégén sem tartjuk a két heti láthatást, megbeszéljük, hogy ki mikor mit szeretne és aszerint osztjuk be a "láthatást".

Szerintem ki kell használni és örülni kell annak, hogyha az apa ennyire szereti a gyerekét, illetve foglalkozni kíván vele. Az, hogy mi ketten mint pár kudarcot vallottunk, az ő kapcsolatuk, mint apa-lánya, még lehet tökéletes, ha nem is éppen ideális így a családi kép sajnos. Képes voltam a sérelmeimet félretenni a kislányom érdekében és szerintem ez így normális.

2014. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne furcsa? Egy családban szerinted furcsa, ha egy gyerek naponta látja a szülőjét és viszont?


Örülnél neki inkább...

2014. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolognak tartom.

Az én szüleim kb. elsős koromban váltak el. Sokáig észre sem vettem belőle semmit, mert nagyon szépen "összedolgoztak". Anyummal maradtam és apu foglalkozása lehetővé tette, hogy akkor jött, amikor akart (taxis volt).

Minden reggel ő vitt iskolába és ő vitt haza is. Együtt ebédeltünk, ahogy mindig és utána még maradt néhány órát (segített a leckében...stb), aztán elment dolgozni.


Visszagondolva teljesen jónak tartom, hogy sikerült így megoldaniuk a dolgot. Hiszen nagyon fogékony korban voltam és így volt lehetőségünk apával is és anyával is kialakítani egy egészséges szülő-gyerek kapcsolatot. Ha csak pl. minden 2. hétvégén lehettem volna csak apával, akkor azt a fejlődésem is megsínylette volna és a kapcsolatunk is.

2014. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!