Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretném a gyerekeket ha el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a gyerekeket ha el kell válnunk, van esélyem férfi létemre?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk házasok és a feleségem öt éve nem dolgozik,közben született két gyerek velük van otthon.Lassan esedékes lenne újra munkába állni,de ő nagyon elkényelmesedett és esze ágában sincs dolgozni,inkább egész nap vásárolgatna.Nem tudok vele erről beszélgetni mert ő már eldöntötte magában,hogy ezt a kényelmes életet választja.A gyerekeknek gondját viseli amíg én dolgozom,de azért azt sem viszi túlzásba és emiatt egyre nagyobb teher hárul az én szüleimre.

Nem szeretnék elválni,de ha mégis arra kerül a sor akkor a gyerekeket magamnak akarom,van erre esélyem?Tudom,hogy a feleségem szívtelen döggé változna ha megpróbálnám kizökkenteni a jelenlegi kényelmes életéből.Eléggé én központú nő,szereti magát kényeztetni és ezzel másokat néha igen kellemetlen helyzetbe hoz.Ha eldurvulna a helyzet azért vannak ütőkártyáim,téli hónapokban depressziós ilyenkor még a szokásosnál is lustább szinte mindent rám hagyna ha hagynám,ő meg naphosszat csak a neten lógna.Ezek nem egy jó anya ismérvei.

Már saját lakásban élünk amire szinte teljes egészében az én családom kaparta össze a pénzt.Ő egyedül nem is lenne képes gondoskodni a gyerekekről vagy ha mégis ahhoz teljesen meg kellene változnia,de ha megváltozna én már nem is akarnék elválni.Szeretem őt,de úgy érzem,hogy már ő nem szeret engem csak kell neki egy balek aki gondoskodik róla.Semmi hálát nem mutat ezért,inkább még ő veszekszik velem és próbál parancsolgatni.Nekem nem ilyen elképzeléseim voltak a házasságról és már sokáig nem tudom ezt elviselni.

Mire számíthatok a válásnál - ha mégis sor kerül rá - a gyerekek és a vagyon tekintetében?

Kérem olyanok válaszoljanak akik már átéltek ilyesmit vagy a szakmájukba vág ez a téma.



2014. ápr. 13. 13:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem értem, hogy adhatnának oda két gyereket egy olyan nőnek, aki nem dolgozik és nincs saját lakása. Amelyik bíró ezt megítéli az rettentően ostoba.

Ha válásra kerülne a sor, fogadj egy nagyon jó ügyvédet. Sajnos magyarország tele van ezekkel a véranyákkal, akik inkább cipelnék a híd alá a gyereküket, mert a gyereknek az anyja mellett a helye, holott apuka mondjuk két emeletes házban lakik és jobbak a körülmények.

22L

2014. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én nem éltem még át ilyet, de reagálni fogok :) Kedves Férfiak, ti hova siettek a házassággal, miért nem vártok türelmesen az igazira? A rendes nőket nem tudjátok megbecsülni, csak a hárpiákat, aztán sírtok, hogy válni akartok. Ha már egyszer meghoztad azt a döntést, kedves kérdező, hogy elveszed ezt a nőt, hát viseld is el. 29/L
2014. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzetem, felesegem nekem se dolgozott soha, csak en keresek annyit hogy eltartsam a csaladot szulokkel egyutt.


Kedves kerdezo, ha nem engedhetsz meg magadnak ennyit, akkor minek nosultel meg es vallaltal gyereket? Vagy te komolyan azt hitted, hogy a no majd dolgozni fog miutan bebiztositotta magat?


Nekem se tetszik ez a helyzet, de en ilyen csaladban nottem fel, hogy apa gurcolt mint a barom ejt nappalla teve, anya meg otthon volt. Szoval nekem ez a normalis, hogy en vagyok a ferj, az apa, a csaladfenntarto, ez a dolgom, es csinalom.

De azert orulnek neki termeszetesen, ha a fizetesemen meg a nalunk elo szulo felminimalbernyi nyugdijan kivul lenne barmilyen mas jovedelemforrasunk is.

2014. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!