Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a nő hazudott az apaságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő hazudott az apaságot illetően, a válópert során fel tudja jelenteni a férfi a nőt, és ha igen, akkor mekkor a kártérítésre számíthat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 23:02
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hát voltaképpen azért tettem fel ezt a kérdést, hát ha van itt olyan, aki jártas jogban, vagy ő maga is ügyvéd. Esetleg még a jogi fórumon érdemes szétnéznem, de féltem, hogy ott is liberálgobalista nézőpont uralkodik. Értsd: a férfi egy senki. Egy nagy 0, akinek nincsenek jogai, csak kötelességei, és bármit meg lehet velük tenni.
2014. ápr. 21. 23:47
 12/42 anonim ***** válasza:
Kérdező mondjuk itt főleg ebben a kategóriába a válaszolok minimum 80%-ka elvált nő.
2014. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Csakhogy engem a maradék 20% érdekel. Azon belül is a hasznosabb része: aki járt már így és tudta orvosolni, vagy aki segített neki ebben.
2014. ápr. 21. 23:57
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

Uh, nagyon sajnálom... :(

Sajnos joghézag van ezen a téren, szabad a hazugság, szabad a kettős élet, szabad a másik lelki és fizikai egészségének tönkretétele, nem lehet jogilag felelősségre vonni. Én is keresem a megoldást! A héten 2 ilyen témájú topic is volt (nem apasági), úgyhogy csatlakozz hozzánk megoldáskeresésileg, írj privit, ha érdekel!

2014. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
24%

bakker...nah ezért nem kell sajnálni a szülés után azt a sza-r 50ezret a vizsgálatra,hogy ne nevelj kakukkot.

te meg milyen kártérítésről beszélsz már ember?

leversz neki egy roha-dt nagy pofont,meg leköpöd,aztán az lesz a kártérítésed,hogy egy életre megszabadulsz a szemétládától.

2014. ápr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
35%

Szóval ha jól értem, egy halom pénzt akarsz legombolni a csajról, és azt várod, hogy ebben itt valaki teljesen ingyen a segítségedre legyen.

Hm, menj orvoshoz, talán még egy jó pszichiáter helyre tudja rázni az agyadat...

2014. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
57%
Miért utolsó nem azért van az oldal, hogy tanácsot kérj. Hány olyan kérdés van ahol a semmirekellő olt feleség akarja kifosztania férjét, ott persze sok a jobbnál jobb válaszok, érdekes.
2014. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Alljon meg a menet ezzel a karterites dologgal! Ez nem igy mukodik, hogy valaki hazudik es a szenvedo fel karteritest kap. Kerdezz meg egy hozzaerto ugyvedet.

Egyebkent miert van olyan erzesem, hogy Teged semmi mas nem erdekel, csak hogy mekkora karteritest kapj?

2014. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
a gyerek azé akinek a nevén van a biroságot nem érdekli ki a biologiai apa
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

18-ra, kérdező drága:


"Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."



Tudod, szép dolog, ha valaki magából indul ki... csak néha tévképzetei lesznek tőle.

2014. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!