Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehet egy férfi, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy férfi, ha az ex-neje válás után nem engedi, hogy rendszeresen láthassa a gyerekét/gyerekeket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 18:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
9 Nem ujdonság ha 4 regről minuszolsz, ha ettől van orgazmusod, ha már másképp nem megy neked:D Úgyis megmondták itt, hogy akinek magas a %-a az holt és sík hülye és ostoba, akiknek 50% alattiak, azok az értelmesek:DD
2014. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, beszélj az exasszonnyal
2014. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval sem mondtam, hogy róla van szó. Én egy általános és nagyon gyakori problémáról beszéltem, ami sok férfit érint.

Csak a butább, vagy az érdekből tettetett nők hihetik azt, hogy ezek csak egyedi jelenségek.

2014. máj. 10. 19:05
 14/24 A kérdező kommentje:

6-os: Ez nem igaz. Ahogy más is mondta a bíróság elfogultan nőpárti. A legtöbb családjogi bíró ugyanis nő, és ezt a férfiak zöme már a válópernél is megtapasztalhatta. Arról már nem is beszélve - és ez súlyosabb gond - hogy vesztett per esetén a férfinak kell fizetnie a perköltséget.

Újabb kiadások a tartásdíj mellé, ha nem lenne elég, hogy egyébként sem láthatja a gyereket + ugye a sárga csekkek.

A férfiakat nem az tartja vissza, hogy hagyják magukat, hanem a sorozatos megalázottság+ az a nyilvánvaló tény, hogy ha nagyon küzd a gyerekért, akkor az anya mindent megtesz, hogy ellene nevelje. Ezért a legtöbb férfi csak nyeli port és az alkoholt (mert s vigasza nincs), és reménykedik abban, hogy egy napon a gyerek tényleg meg akarja őt ismerni. Addig viszont robotolnia és güriznie kell. És ezek sajnos nem egyedi esetek, hanem nagyon gyakoriak. Újabb probléma, ha már a gyereknek van mostohaapja, mert akkor az is rátesz egy lapáttal.


Ezért kérdeztem, hogy ilyen jogi eszközökhöz lehet fordulni, amelyek beválnak, és mások is sikereket értek már el.

2014. máj. 10. 19:12
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is női bíró volt, mégis én, az apa kaptam a gyereket.
2014. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ma még hány nőgyűlölő kérdést akarsz kiírni? Nem volt még elég?
2014. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15-ös: Akkor te vagy gazdagabb vagy a nejednél, vagy nő vagy és hazudsz.


16-os: Mi van???

2014. máj. 10. 19:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Csütörtökön volt a gyermek elhelyezési perem első felvonása.Apa:normális saját kertes ház,iskola-ovi szomszéd utca.Munkahely 15 perc kocsival.Nem iszik,nem csavarog,mód,főz,takarít,gyerekeket hozza-viszi,neveli.Anya:vinni akarja vidékre a gyerekeket,munkahely 60 km-re,lakhely:albérlet gettó szélén vályogból.Eljárás gyerek bántalmazás miatt.Gyerekek:ragaszkodnak az apjukhoz,szeretik ahol laknak.Meg sem lepődtem,hogy az anya viheti s kicsiket.(ez a való világ).demokrácia-egyforma elbírálás?pont mint Kínában.
2014. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18-as: Úgy bizony. Ez a jellemzó a liberálglobalista országokban.
2014. máj. 10. 20:18
 20/24 anonim ***** válasza:
18-as ez szomorú :( jól értelmeztem,hogy az anya bántalmazta a gyerekeket? Ez esetben hogy ítélhetik neki? Nő vagyok,mégsem értem...
2014. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!