Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam a férjemtől, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Elváltam a férjemtől, de nagyon megbántam. A szerelmem megígérte, hogy elválik a feleségétől és elvesz éngem, de nem lett az egészből semmi. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy visszamegyek a férjemhez egy időre. Talán a szerelmem közben mégiscsak rájön, hogy én kellek neki és engem választ a felesége helyett. Már másfél éve ígéri.

2014. máj. 15. 17:55
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%

Nem áldozat vagy te, hanem egy szutykos rib.nc!

A pasid nem válik, hát szaladnál vissza a volt férjedhez? Remélem, kirúg, mint macskát sz...!

Gerinctelen egy némber vagy te, hallod!

2014. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
85%
Miért mennél vissza a volt férjedhez?
2014. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
84%
kamu :)
2014. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%
Könyörgöm, mondd, hogy kamu! :D
2014. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
4%

Én próbálkoznék, esetleg kérdőre vonnám. Hiába jött a sok fikázó szöveg, nem mindig a nő hibájából válnak el a házaspárok, honnan tudjátok hogy nem közös döntés volt mert nem volt jó a kapcsolatuk? Vagy más okból is lehetett... Mindegy, a kérdésre szeretnék válaszolni.


Próbálj meg vele beszélni. De vigyázz, mert így a szövegből nagyon az jön le nekem hogy a férjed bosszúból hitegetett. Keveset mondtál el a válásotokról, szerintem a válás okában van a kulcs a kérdésre.

2014. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
93%
15.! Van némi gond a szövegértéseddel :)
2014. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Rosszat nem mondhatok a férjemre, nem akarok hazudni. Szerelmes lettem egy nős férfiba és hittem neki, nem tudhattam, hogy csak áltat.

A szomszédasszonyok igaz mondták, hogy ne bizzak benne, de én utálom az ilyen mindenlében kanál szomszédasszonyokat.

2014. máj. 15. 18:31
 18/49 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, szövegértés 1-es...


A kérdező hölgyeménynek volt egy férje, és mellette egy szerelme (a kettő nem ugyanaz!)... Ő lelépett a férjétől, mert a szerelme azzal hitegette, hogy elválik a feleségétől, de nem tette, kedves kérdező két szék között a pad alá esett és most vissza akarna menni a férjéhez amíg a kedves szerelme mégis csak el nem válik a feleségétől...


Szegény-szegény, átvert áldozat... Tényleg... Úgy sajnálom....

2014. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
80%
14: kamu hát! :D
2014. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
76%
Hová valósi vagy?:D (lásd: éngem)
2014. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!