Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam a férjemtől, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Elváltam a férjemtől, de nagyon megbántam. A szerelmem megígérte, hogy elválik a feleségétől és elvesz éngem, de nem lett az egészből semmi. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy visszamegyek a férjemhez egy időre. Talán a szerelmem közben mégiscsak rájön, hogy én kellek neki és engem választ a felesége helyett. Már másfél éve ígéri.

2014. máj. 15. 17:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
65%
Hát ne a férjedhez menj vissza.keress egy másik pasit.A szerelmed felesége tudja te vagy?Mert ha nem homályosítsd már fel milyen görénykével él.Persze ettől a szerelmed nem fog téged elvenni,de ne is akard.
2014. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
21%

Sajnálom,hogy igy alakult az életed!Ne ostorozd magad.!

Senkire se hallgass,csak amit a szíved súg neked!Hajrá, mindig

a jelenben élj,mert a múlton nem tudsz változtatni,csak a mostban

tudsz változtatni,ami meghatározza a jövõdet.Kezdd el most!

Ötleteket fogsz kapni,a további életedhez.Szia!

2014. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
94%

Te típus olyan nöcske vagy "ha nincs ló jó a szamár is "


ez esetben a volt férjed a szamár ha visszafogad! szégyeld magad 2x is át gázolsz rajta! és kihasználod te...... r. banc

2014. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
87%

nem vagy áldozat, egy ocsmány alak vagy.

Kihasználtak? És te a férjedet nem pont kihasználni akarod? Nem kell, megcsaltad, eldobtad, de most nincs másik pasi, nincs szex, nincs pénz, hát jó a férjed mégis?

Undorító vagy.

2014. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Nem megy ki a fejemből 1-es válasza. "Nagyon humoros vagy. Most várod, hogy összeugorjanak itt a népek, mi?"


Hogy lehet valaki ennyire érkéketlen mások gondja iránt, de látom sokan egyetértenek vele, mert a válaszának a hasznossági %-a mindjárt eléri a 100 %-ot. Már csak 1-2 szomszédasszonyak kell befutni a laptopjával!

2014. máj. 15. 18:51
 26/49 anonim ***** válasza:
82%
ha ezek után nem hiszik el, hogy kamu a kérdés... :D
2014. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

20-as magyar vagyok miért?


Füst Milán


"Édesanyám a hold... nálad születtem én, létem titka ez: a te öledből, -

Te dajkáltál éngem... s innen a fekete fény, mely szivemből szüntelen árad"


Csak, ha véletlenül az éngem-mel lenne gondod.

2014. máj. 15. 19:01
 28/49 anonim ***** válasza:
85%

1. vagyok

"Hogy lehet valaki ennyire érkéketlen mások gondja iránt"

Most biztos megdöbbentelek, sőt, nyilván el sem hiszed. Én egy borzasztóan empatikus ember vagyok és sosem vagyok rosszindulató. De ezek szerint naív is vagyok.

Biztos voltam benne, hogy vmi idióta hülyéskedik és marha viccesnek tartja magát.

Ha ez igaz, akkor a véleményem: szánalmas vagy. Ha én ilyet tennék, még ahhoz sem lenne pofám, hogy névtelenül kiírjam a "kérdésem".

2014. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt mégis hogy gondoltad? Odaállsz a volt férjed elé, hogy Józsi, visszajöttem, örülj? Majd ha a szerelmed mégis azt hiszi, te vagy számára az álmai netovábbja, akkor újra otthagyod?

Mondd, a tükörbe még tudsz nézni?

2014. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdező még mindig nem érti,hogy miért gáz a kérdése és a válaszai.

Szóval nem azért mennél vissza mert csalódtál az újban ,vagy őszintén megbántad amit tettél a férjedet szereted .Hanem azért mert eszközként akarod használni.

És te nevezel másokat érzéketlennek?

Ha ez a kérdés nem poén akkor komoly gondok vannak....

:)

2014. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!