Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válok a férjemtől, odaköltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok a férjemtől, odaköltözök a páromhoz. Van két gyerekünk,1,5 és 3 évesek. Most terhes vagyok. Ha megszületik a gyerek, akkor ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 18:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Ottó. A Tót Ottó!
2014. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez tuti kamu. Másfél éves a kicsi, férjeddel közös gyereked, közben volt egy élettársad most a párod, és Te terhes vagy. Te tudod, ki a gyereked biológiai apja? Nem hiszem, hogy ilyen van.


A gyerek a férjed nevén lesz, ha ez tényleg igaz.

2014. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt sakkozd ki, ki nem lehet. Ez a feladat egyszerűbbnek tűnik.
2014. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Mustár ezredes tette, a nappaliban, egy gyertyatartóval!
2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az Mustard,ha jól tudom....de lehet, hogy tévedek:))
2014. máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megszületik a gyerek, akkor ki lesz az apja?"

Az az apja, aki megcsinálta!


Hogy jogilag ki lesz apának tekintendő, arra 2 megoldás van:

1, ha a szülésig elválsz,de nem vesz el a mostani párod

>>>akkor a volt férjed kerül be az anyakönyvi kivonatba, mint apa>>> az apai vélelem megdöntése iránt kell pert indítani, és a párodnak apasági nyilatkozatot tennni


2, Ha a szülésig elválsz és a párod utána, még a szülés előtt feleségül vesz >>> A párod, vagyis a gyerek igazi apja lesz az anyakönyvi kivonaton feltüntetve

Az új házassággal új apasági vélelem keletkezik! Vagyis akkor is az új párod lesz jogilag apának tekintendő, ha netán nem is ő, de nem is a volt férjed a gyerek apja...

2014. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"

Akkor a gyerek apja a férjem? De tőle válok és most a páromhoz megyek, de közben volt egy élettársam, szerelmem, akkor is a férjem a gyerek apja, mert most terhes vagyok?"


Ja várjál, azt sem tudod ki vert teherbe??? :)

1. férj

2. élettárs

3. pár

4. szerelmed


ez barátok közt is 4 apasági teszt! De ha egyikük sem az apa, akkor bajban vagy! :)

az előző két gyerek honnan van?

2014. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!