Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 1/58 bánomisén ***** válasza:
43%

Te pedig éveken át megcsaltad, átverted, félrevezetted, tévhitben ringattad, hazudtál. Ezt hívják felétek annak, hogy "mindent megtettem neki"?


Én a helyében úgy rúgnálak ki páros lábbal, hogy nem kellene azon gondolkodnod, hogy menj vagy sem.

2011. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
72%
Véleményem szerint elég felelőtlen dolog csak azért megtartani egy babát, mert a már meglévő gyerek kistesót akar! Ha tudom, hogy nem húz már a családom magához, akkor minek bővítsem még? Nem lesz könnyű a feleségednek egy újszülöttel és egy 6 évessel - egyedül... Párt is nehezebben talál majd magának, mint te. Ha eddig is tudtad, hogy a feleséged kihasznál, akkor már rég ott kellett volna hagynod. Biztos vagyok benne, hogy nem csak te vagy a hibás abban, hogy így alakult a helyzet, a feleséged is biztos sokmindenről tehet, de beszéltél már neki az új nőről?
2011. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
25%
Menj! A pokolból minél hamarabb. Fizetned kell a két gyermek után, de még mindig jobb, ha elmész és megpróbálsz boldog lenni, mint örlődni egy rossz házasságban, ami senkinek nem jó!
2011. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
51%

azt csinálsz amit akarsz


Elég idióta lehetsz ha itt kérdezed meg mit csinálj

2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
29%
Első! Ismered netán ezt a férfit? Vagy csak a sok rossz tapasztalat miatt rósz fel neki vélt, vagy valós dolgokat?
2011. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
50%
Válj el, éld az életet. A gyerekek nem hülyék, látják, ha a szüleik között nincs minden rendben. Persze most még csak a nagyobbik látja, de ha megszületik a második baba és elkezd felcseperedni, ő is észre fogja venni. Nekik is jobb lesz, ha nyugodt körülmények között tudnak felnőni, pláne, ha esetleg a feleséged találna magának egy olyan párt, aki vele együtt a gyerekeket is elfogadja és szereti.
2011. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell a ház sem? Ó, de szép gesztus! Nem is kapnád, nem kell lemondani róla.Találtál egy új nőt, csináltál otthon poklot, aztán lelépnél? Egyszerű: meguntad a felelősséget, kell a halálnak a gyerek, uncsi a feleség. Soha nem tudod káérpótolni őket, egy rakás sz@r lesz az életük miattad.Tudod mit? Kösd föl magad.
2011. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 bánomisén ***** válasza:
2011. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
56%
Normális ember soha nem lenne boldog, ha menne. Családod van, velük kellene boldognak lenned. Otthagyod őket, neked lehet jó lesz, de nekik nem. Jóízűen rágódsz majd az új nővel a karácsonyi ebéden? A gyerekek meg kérdezik, hol van apu? "csak engem engedjenek el": Idióta! TE VAGY AZ APJUK!
2011. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jobb apu nélkül, mint egy rossz apuval, aki nem becsüli meg anyut.
2011. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!