Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor a férj akkoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 19:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%
10/10 ugy ugy! :)
2014. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kötelezhető a férj - de egyebkent a feleség is. Ez a rokontartas, aminek komoly feltetelei vannak es semmi koze a gyerektartas hoz es ahhoz se, hogy van e egyaltalan gyerek.
2014. máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk a válaszolok közül egyetlennek megy az értő olvasas, a tobbi gyermektartasdijrol beszélt, ami szoba se kerult. Tartasdijat irt a kerdezo, az pedig nem csak gyermektartasdijat jelent.
2014. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%
De jó nekünk, butáknak, hogy ide szédült előttem szóló okoska!
2014. máj. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Kar, hogy nem tudsz valodi önkritikát gyakorolni.....
2014. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

"Az üzenet küldője: Farkas falka

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 07:30

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

"Kar, hogy nem tudsz valodi önkritikát gyakorolni....."

Az üzenet szövege: Kár, hogy csak ennyi eszed van.................."


Kar, hogy még mindig nem sikerül beismerni a tévedésedet. Ne fáraszt magad privát üzenettel, sosem válaszolok ra.

2014. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

"Az üzenet küldője: Farkas falka

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 10:19

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért vágja mindig a fejemhez, hogy övé a lakás?

""A kérdező GYES-en van és nem GYED-en! Ez nagyon fontos különbség. És nem úgy van GYES-en, mint más, hogy mellette dolgozik is (pedig már lenne rá.."

Az üzenet szövege: "Erre ki volt kiváncsi?" Mármint rád, te b.nkócs.a!!"


Üdvözlöm édesanyádat. Biztosan büszke ra, hogy ilyen udvarias, értelmes gyereket nevelt.

2014. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

71%-os, ne égesd magad!!! "Üdvözlöm édesanyádat. Biztosan büszke ra, hogy ilyen udvarias, értelmes gyereket nevelt"


EZT TE ÍRTAD NEKEM, ÉN CSAK ÁT KÜDTEM!!!!!!!!!!

2014. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Farkasfalka!


En irtam az üdvözletet. Ha tudnál rendesen olvasni, látnád, hogy a te bunkozo üzenetedet idézőjelbe tettem. Te kezdted az alpári stílust, gondoltam megadom, amire szükséged van.


Itt a ket masik üzenetet, amit azóta sikerült kuldened:

"Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:37

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

""Az üzenet küldője: Farkas falka Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló Az elküldés időpontja: ma 10:19 Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz:.."

Az üzenet szövege: "Az üzenet küldője: Farkas falka

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 10:19

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért vágja mindig a fejemhez, hogy övé a lakás?

""A kérdező GYES-en van és nem GYED-en! Ez nagyon fontos különbség. És nem úgy van GYES-en, mint más, hogy mellette dolgozik is (pedig már lenne rá.."

Az üzenet szövege: "Erre ki volt kiváncsi?" Mármint rád, te b.nkócs.a!!"


Üdvözlöm édesanyádat. Biztosan büszke ra, hogy ilyen udvarias, értelmes gyereket nevelt.

Megszerkesszem én is a te üzenetedet???"


Es a masodik:

"Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:56

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

""Az üzenet küldője: Farkas falka Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló Az elküldés időpontja: ma 10:19 Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz:.."

Az üzenet szövege: Üdvözlöm édesanyádat. Biztosan büszke ra, hogy ilyen udvarias, értelmes gyereket nevelt"


Tudod mit? Szakdj le rólam.

2014. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
micsoda szájkarate,csajok písz :)
2014. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!