Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor a férj akkoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 19:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
71%-os bevetted már az e hetit???
2014. máj. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: Farkas falka

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 07:06

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Váláskor a férj akkoris kötelezhető tartásdíjra, ha nincs gyerek? Vagy csak akkor, ha nő kapja a gyereket?

"Kedves Farkasfalka! En irtam az üdvözletet. Ha tudnál rendesen olvasni, látnád, hogy a te bunkozo üzenetedet idézőjelbe tettem. Te kezdted az.."

Az üzenet szövege: Tudod mit? Szakdj le rólam!!!"


Na, mar sajat gondolataid sincsenek Farkaska? Akkor mi a pcsanak írogatsz meg mindig?

2014. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sonáj!


Farkaska ne tud elszakadni rólam - nyilván faj neki az igazság - folyamatosan privát üzeneteket irtal. Nem kerti, hogy úgysem válaszolok neki privátban, ellenben kimásolom az összes üzenetet ide, amit küld.

2014. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Dugulj el 71%-os! Tanulj meg írni, mert látom azt nem tudsz! A farkasaiddal meg már hagyd békén a kommentelőket. Láthatod, hogy senki sem kíváncsi rád! Nem vagy te Piroska! Esetleg a nagymama!
2014. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves Farkaska!

Valoban, időnként elirom a szavakat - mivel az eszköz, amit használok szótár programmal működik. Duguljon el az a kedves intelligens személy, akit a tükörben látsz. Ha nem írsz tobb privát üzenetet es itt sem kotsz belém, nem fogok többet hozzad szólni.

Amúgy meg " Soha ne vitatkozz idiotakkal. Lehúznak az ő szintjükre es legyőznek a rutinjukkal". Komolyan ugy érzem, hogy vesztes leszek ebben a csatában, mert legyőzöl. :D

2014. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az én párom volt felesége követelt asszonytartást, merthogy a jog erre ad lehetőséget, de csak akkor, ha az a válási papírba bele van foglalva. Bár náluk van egy közös gyerek, aki után nem fizet gyerektartást, mert mindent ott hagyott (kb 15 M forintot).

Bár kicsit másabb volt nálunk a szitu, de hátha segít. :)

2014. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Miben volt más?
2014. máj. 29. 11:26
 28/28 anonim válasza:
Arra értettem a mást, hogy náluk van gyerek és gondolom ezért ad lehetőséget a jog az asszonytartás lehetőségére. A te kérdésedből nem derül ki pontosan, hogy van e vagy nincs, így nem tudom, hogy ebben a helyzetben hogy működik.
2014. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!