Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esetben kaphatja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben kaphatja meg az apa a gyeremeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Párommal nem vagyunk össze házasodva, hivatalosan élettársi kapcsolatban sem vagyunk. Sajnos nem nagyon működik a kapcsolatunk, de ebbe most nem megyek bele.

Ha elhagyom és haza költöznék az édesanyámhoz a picivel, akkor a párom mit tehetne azért hogy a pici vele maradjon? Nagyon félek hogy megpróbálná megszerezni, teljesen biztos vagyok benne. Milyen jogai vannak? Mit tudna tenni hogy megkapja a babát? Egyébként még nagyon pici babárol van szo (5honapos), de később esetleg ha nagyobb lesz? Elveheti tőlem? Van rá esélye?


2014. máj. 31. 16:56
1 2
 11/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Éljen a felelősségteljes családtervezés!
2014. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek hogy megpróbálná megszerezni, teljesen biztos vagyok benne."



Szerintem az,hogy egy apa is szeretné nevelni válás után a gyerekét a világ legtermészetesebb dolga.

Vagy kérdező te miért próbálod meg megszerezni a te szavaiddal élve?

Apának pont ugyan azon jogai vannak mint neked.

Nem értem miért írják itt minden második gyerekelhelyezési kérdésben, hogy nem voltatok házasok. Kérdező ha az számítana te sem nevelhetnéd, hisz ha az apa nem volt házas az anya sem.

2014. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!