Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha 25 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sempus kérdése:

Mit tegyek ha 25 év házasság után megcsal a férjem, de ő nem akar elválni?

Figyelt kérdés
25 éve vagyunk együtt, 3 gyermekünk van (15, 19, és 21 évesek),el szeretnék válni, de nem tudom milyen feltételeket vonz maga után a dolog ha én adom be a válási kérelmet elsőként. Tudni kell, hogy semmi nincs a nevemre írva. Anyagi hátterünk sajnos botrányos tehát nem tudom milyen szakemberhez fordulhatnék ez ügyben. Milyen kilátásaim vannak ezt a kérdést nézve? Kihez fordulhatnék?

2014. jún. 22. 10:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

"mivel ő csalt meg feltételezem neked nincs senkid aki miatt elválnál. "


Csak szerintem szánalmas, ha valaki szerint csak akkor érdemes válni, ha van másik pasi? Egyébként meg alázza meg magát, hogy megalkuszik egy számára kedvezőtlen helyzettel?


Ne tessék ilyen társfüggőnek lenni!

2014. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy kinek mi van a nevén lényegtelen. Házasság alatt ha vetteket lakást vagy bármit az közös. Kivéve az örökség illetve házasság előtti vagyon is különvagyon. Természetesen hitelre is ez vonatkozik az is közös ha házasság közben vettétek fel.
2014. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
17%

Csak szerintem szánalmas, ha valaki szerint csak akkor érdemes válni, ha van másik pasi? Egyébként meg alázza meg magát, hogy megalkuszik egy számára kedvezőtlen helyzettel?


Miért kedvezőtlen? A leírás alapján az lenne kedvezőtlen ha elválnának.


Lebeszélik a dolgot hogy akkor innentől kezdve rezsi felezve van, meg a férj ezentúl magára főz/moss/vásárol stb plusz fizeti a rezsi felét és kész. Ha nem megy bele akkor jöhet a válás, ami csak egy felesleges papír további felesleges herce-hurcája.

2014. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

6-os. Te is itt vagy, gratula az onvallomashoz.



A kerdezonek. Nezd meg a jogpont plusz honlapot, ott vannak telefonszamok megyekre leosztva, amiket ingyen hivhatsz tanacsert. Illetve mnden megyeben van szemelyes es ingyenes tanacsadas is!! Ha pedig megcsal, en ugy tudom, ez hazassagtores, elkepzelheto, h nem is kell a beleegyezese.

A vagyonotok pedig a hazassag napjatol kozos, plusz jarhat feleseg es gyermektartasi dij is.

2014. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%

Ja igen. Azt en is javasolnak, h ne jatszd neki a hazvezetonot. Fozzon, mosson vasaljon magara, vagy ha a masik no olyan szuper, akkor vigye oda. Ne vegyel neki borotvat, tusfurdot, semmit. Intezze o a dolgait, majd rajon, mit vesztett.

Vagyontol elhatarolodast most sem keso kerni, vagy vedd le a neved a szamlakrol, ha neked jon, nehogy teged buntessenek meg.

2014. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó hülyeséget ne írj. Házasságtörés nem büntetik törvényileg, semmit nem számít. Max rokontartás jár, ha munkaképtelen kérdező amit elégé kétlek.
2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Bence_ ***** válasza:
77%

Miért csalt meg? Miért nem akar válni?

Te miért szeretnél?

2014. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

"Azt en is javasolnak, h ne jatszd neki a hazvezetonot. Fozzon, mosson vasaljon magara, vagy ha a masik no olyan szuper, akkor vigye oda. Ne vegyel neki borotvat, tusfurdot, semmit. Intezze o a dolgait, majd rajon, mit vesztett.

Vagyontol elhatarolodast most sem keso kerni, vagy vedd le a neved a szamlakrol, ha neked jon, nehogy teged buntessenek meg."


Persze kérdező éljen ott de számlát ne fizessen,mégis ki tűrné.

2014. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%

"Ha pedig megcsal, en ugy tudom, ez hazassagtores, elkepzelheto, h nem is kell a beleegyezese. "


A házasságtörés nem jogi kategória.

Semmilyen esetben nem kell a másik fél beleegyezése a váláshoz.

2014. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%

A kedves férjed eddig ingyecselédnek és a háztartási robotnak használt, plusz szülőgépnek, és most még meg is aláz azzal, hogy megcsal. Szerinted a kapcsolatból nem tudsz kilépni, mert semmiféle tulajdonod nincsen.


De már bocsesz: 25 év házasság az 25 év házasság. A házasság alatt szerezett javak KÖZÖSEK. Egy jó ügyvéd kell, semmi más; és a gatyáját is elperelni!

2014. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!