Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem teljesen megváltozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem teljesen megváltozott. Vajon minek tudható ez be? Voltatok hasonló helyzetbe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

35 éves, 7 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk és van egy kis gyermekünk.

Már több mint egy éve van az "új" munkahelyén, de csak mostanában kezdett változni. Az autónk tankját rendszeresen kiüríti, amit nekem kell tankolni vagy tőlem kér pénzt a gázolajra, és nem érti meg, hogy nincs pénzem, hisz nekem már csak a gyes jár. A saját keresetét rendszeresen elveri, telefonszámlája havi 20 ezer, ebből "csak" 8 ezer a telefon törlesztője.

Jön a tél, a gyermekünknek csizmát és kabátot kell venni, ami egy kisgyermekre nem olcsó, a doki szerint a csizma supinált legyen, és jó lenne, ha lenne egy szandálja is ilyen, bentre. A kettő együtt minimum 20 ezer forint, de inkább 25.

És ő csak viszi-hozza a barátait a munkahely és a házuk között, a roma barátaival jár el csavarogni, kocsival persze. Az autónk már szinte le van lakva, a szívem szakad meg érte, hisz szalonból vettük 5 éve, ez az egy értékesebb ingóságunk van. Régen jól keresett, ki is tudtuk fizetni az autót szinte azonnal kp-ban, de most már nem keres csak minimálbért. Eddig nem is volt gond, eléldegéltünk, de most annyira rájött a költekezési mánia, mintha milliomos lenne. Vagy én, mert ugye tőlem kér pénzt, de nekem nincs és ezt nem érti meg. Egyetlen cipőm, egyetlen táskám tönkre van menve, szakad le róla foltokban a műbőr borítás, de nem telik újra, mert a fennmaradásért küzdöm. De úgy látom csak én, és kezdem elveszíteni a reményt. Már a válást fontolgatom. Vele nem lehet beszélni, szerinte ez így jól van, nincs semmi probléma, hülyeségeket képzelek be magamnak, szerinte.

Most előállt a nagy ötlettel, szakállt növeszt, amit kiszőkített, ráadásul a haját is növeszti, amit szintén szőkíteni akar.

Én értetetlenül állok a dolog előtt.

Megszakad a szívem, az autóba kedvem sincs beülni. Holnap nagyon fontos megbeszélésre kell mennem délután, az autó itthon lesz, de megint nem lesz benne üzemanyag, busszal pedig 2 óra mire beérek, 2 órás a megbeszélés, 2 óra mire haza érek. Ki fog nekem 6 órát vigyázni a gyermekemre? Senki!

Teljesen el vagyok keseredve.


2013. szept. 18. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az új állás?

Írd össze a bevételt, kiadást, és mutasd meg neki, hogy nincs pénz extrákra!

Benzinre ne adj neki!

Szüleid nem tudnak segíteni? Oda nem tudtok menni a kicsivel?

2013. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anyukámmal próbáltam megbeszélni, hátha ős tud segíteni, de ő alkoholista sajnos és már nincs úgy rálátása a dolgokra, nem halad a korral, megragadt abba az időben, amikor még az anyukája élt (90-es évek) és nem akar onnan kimozdulni. Ráadásul már ő is rágja a fülemet, hogy csináljak valamit a férjemmel, mert tönkre fog minket tenni. De mit csináljak?
2013. szept. 18. 10:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam belépni, be beléptem, mert erre muszáj írnom.

Miért tűröd?

Nem szoktam gyakran írni, hogy válás, de most igen.

Ki fizeti a rezsit, kaját?

Minkahelyed vár vissza? Tudsz hova menni lakni?



Mit kapsz te ettől a férfitől amiért ezt tűröd????

2013. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Gyárban szalagmunkás.

Régen kohómérnök volt, de a kohászat tönkre ment, így most csak ez a munka van.

2013. szept. 18. 10:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Komolyan! Vagyon feleződik, + gyt, abból egy kis garzonba tudsz menni a kicsivel, aztán bölcsi, ovi és mehetsz dolgozni! Ez a pasi kizsigerel téged!
2013. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy az alkoholista anyukád jobban látja a dolgokat, mint te.


Miért vagy vele?

2013. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Leépült a primitív operátorok között. Brigád proli lett. Valami normális munkát kellene szereznie.
2013. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A ház amiben élünk anyukámé. Ő neki van még egy háza, így ő nem lakik velünk, de apukám igen, ők ketten nincsenek túl jóban.

Apukám rengeteget dolgozik és beteges is, rá nem bízhatom a kicsit, anyukámra inkább, de 1-2 óránál tovább nem, mert ugye sokat iszik és nem merem tovább nála hagyni, így is ideges vagyok ha rá kell bíznom.

Munkahelyem, sajnos nem vár vissza, épp hogy fennmarad, sokakat el is küldtek az elmúlt 2-3 évben. Másikat kell keresnem, így bölcsibe sem tudom adni a gyermekem.

A rezsit és az étkezést apuval felesben fizetjük, én vezetem a háztartást, de mostanában inkább apu fizet mindent, a fent említett probléma miatt.

2013. szept. 18. 10:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A ház amiben élünk anyukámé.

- Akkor szépen dobd ki!!


A rezsit és az étkezést apuval felesben fizetjük, én vezetem a háztartást, de mostanában inkább apu fizet mindent, a fent említett probléma miatt.

- Szép a férjed, igaza férj és apa! Hagyja, hogy az apósa fizessen mindent! ÉN KIDOBNÁM! REPÜLJÖN!

2013. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Scythian, igazad van. Hisz ha belegondolok, csak romák és 8 általánossal rendelkező analfabéták dolgoznak vele. Hisz ez csak egy betanított munka.
2013. szept. 18. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!