Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem nagyon megváltozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagyon megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem másfél éve nagyon megváltozott. Mivel ő dolgozik csak én a gyerekekkel vagyok itthon vigyázzba vagyok állítva. Mindig azt kapom, hogy nélküle egy senki vagyok. Folyton piszkál a súlyom miatt pedig nem vagyok elhízva. Az arcomat is egy kiélt nőhöz hasonlította mivel megmaradtak még a májfoltjaim. Nemrég bevallotta, hogy megkörnyékezte egy nő, de ő természetesen elküldte. Hiába kérem, hogy ne legyen ilyen. Azt hiszi csak hisztizek és neki ez jár mert ő keresi a pénzt.
2014. júl. 6. 21:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Òriási csapdába érezném magam egy ilyen helyzetben. Mi az hogy ő keresi a pénzt? Még jò hogy nem küld el gyereket a hátadra kötve pénzt keresni. Amikor baba érkezik a családba, akkor evidens hogy néhàny évre az egyik fél (most éppen te) kiesik a munkábòl. Komolyan mondom ha a férjem ilyet tenne éppen csak azt várnám meg amíg a gyerekkel le tudok lépni, munkába tudok állni, aztán engem többet nem látna!!!! Ne hagyd magad!
2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%

Dolgozz... nem tudom, hány gyerek van, de saját testvérek / nagyszülők / akár dada segítségével 3 és 4 gyermekes anyuka ismerőseim is dolgoznak természetesen...

Nem törvényszerű, hogy ilyen paraszt legyen, ha te háztartásbeli vagy, de igazából magadnak csináltad...

Dolgozz, akkor senki nem szórakozhat veled.

2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
mi ez a baromság? inkább nevelje más a gyerekeket csak, hogy mindkét szülő dolgozhasson? nyilván van aki rá van kényszerítve és nem jó száj ízzel de megteszi, de akik csak azért neveltetik a mással a picit, hogy mind a ketten dolgozhassanak azok nem szülők!! annak kár is volt a gyerek!!
2014. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg állj a sarkadra, kár, hogy eddig nem tetted, mert másfél év alatt tán már elhitette magával, hogy ez így OK.

Attól a férjed, hogy együtt elmondtatok egy fogadalmat, "jóban rosszban" meg ilyesmik.


Hazudott volna, vagy eddig tart a a becsület nála?

Nem kft-t alapíttatok, hogy a tőke, vagy keresmény alapján legyen valakinek szava hanem családot!

2014. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem tudom... szép lenne ha egy konfliktus miatt minden család beadná a válókeresetet!
2014. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

Nem beszéltétek meg előtte, hogy meddig maradsz otthon? Anyagilag megengedhetitek, hogy otthon maradj? Sokan csak azért otthon maradnak, mert 3 évig jár a gyes, közben meg a dolgozó fél belerokkan a sok munkába, baromi stresszes egyedül családfentartónak lenni. Neki meg a munkahelyén kell mindent lenyelnie és vigyázba állnia, hogy véletlenül se veszítse el az állását...

1,5-2 éves gyereket nyugodt szívvel be lehet adni bölcsibe. Csak azért lett nálunk is 3 év a gyes, hogy a munkanélküliség papíron csökkenjen. Két generációval ezelőtt még nálunk is kb úgy volt, mint bárhol nyugaton. De talán a svédeknél már azt is bevezették, hogy az apának is otthon kell lennie fél évet. Ez, se rossz. Nekem 3 gyerekem van, simán dolgozom mellettük, még csak nem is részmunkaidőben

Muszáj, ahogy nőnek, egyre több a kiadás... Szerintem jót tenne, ha dolgoznál. Nőne az önbecsülèsed, elismerést kapnál, anyagi függetlenség... Férjed is talán észbe kapna.

2014. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell évekig otthon lenni a gyerekkel. A szülési szabi ha jól emlékszem, valami fél év körül van. Anyatejet le is lehet fejni meg stb...Fél év után simán vissza lehet menni dolgozni. Nagyszülő, testvér, vagy akár bébiszitter vigyázhat a babára addig.


Mondjuk én csak addig maradnék ezek után a férjeddel, amíg nem sikerül visszamenni dolgozni, s amint sikerült, húznám is el a csíkot a gyerek(ek)kel együtt. Ha így bánik egy férfi a feleségével azon nincs mit megjavítani....nálam itt vége lenne a házasságnak. Mert ugye egy nőnek nem kötelessége eltűrni hogy megalázzák.

2014. júl. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ismét megpróbáltam beszélni vele. Azt mondta, hogy változtat a viselkedésén. De szerintem csak azért mondta, hogy lerázzon mert amikor tovább folytattam volna akkor azt kaptam, hogy `fejezzem már be a hülyeségemet, ne várjam meg még a szeretetéből harag lesz.'
2014. júl. 7. 04:43
 19/23 anonim ***** válasza:
ó, már fenyegetőzik is... ennek olyan érzelmi zsarolás szaga van. Ezek után pláne nem maradnék egy ilyen emberrel...
2014. júl. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg marha gyorsan el kezdenék törekedni az önálló életre.Bölcsit keresnék a gyereknek (mennyi idős most?) és vissza mennék dolgozni vagy kersnék új melót.Ez az első dolog,aztán majd meglátod.


Vagy tűrheted tovább a megalázást,de akkor ne panaszkodj.

2014. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!