Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt maradnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már a férjem, igazából már csak együtt lakunk és neveljük a gyerekeket és ennyi. Egy ágyban alszunk de már gondolkoztam, hogy különszobába megyek. Szóval semmi nincs már köztünk, úgy érzem. De nagyon szépen eljátszik a gyerekekkel, és nagyon szereti öket, és megszakadna a szívem, ha el kéne válniuk egymástól. A fiam rajong az Apjáért. Lehet így élni 30 évesen? Lehet ezt fojtani tovább?

2014. júl. 17. 07:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi az oka annak, hogy már nem szereted?
2014. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%

És miből gondolod azt, hogy ha elváltok, az egyértelműen azt jelenti, hogy a gyereket el kell szakítani az apjától?

Én amondó vagyok, inkább szenvedjen a gyerek attól, hogy egyikőtöktől a másikhoz jár, mert elváltatok, mint hogy egész életében azt kelljen néznie, hogy a szülei nem szeretik egymást, csak miatta éldegélnek el egymás mellett.

2014. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hát az, hogy olyan mintha barátok lennénk, 1 éve nem szexeltünk, pl. És nem csinálunk semmit együtt, pl.: most is a fiammal kettesbe megyünk Horvátországba egy napra, ö meg itthon marad a kislányukkal, holott mehettünk volna mindannyian de ö nem akart. Ö nem akar menni sehová, így az lesz, hogy mindenhova a gyermekeimmel fogok menni nélküle.

Ha fáj a torkom, vagy beteg vagyok, nem is érdekli. Szóval ennyi...

2014. júl. 17. 07:24
 4/32 anonim ***** válasza:
28%

" Ha fáj a torkom, vagy beteg vagyok, nem is érdekli. Szóval ennyi... "


-valamit nagyon elb...tál ,menet közben,ha idáig eljutattad a pasidat,

2014. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
köszi :) utolsó :)
2014. júl. 17. 07:51
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Azert megkerdeznem mit tettel azaert, hogy a helyzet valtozzon?
2014. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Én 5 évig éltem hasonló helyzetben. Amikor találkoztam azzal aki figyelt rám elváltam. Megbántam mert nem lettem boldogabb. Nehéz olyan embert találni aki igazi apaként viszonyul a gyerekhez. Máig véteknek érzem a válást a gyerek ellen. Ugyanakkor senki nem áldozhatja fel magát még a gyereke miatt sem. Nem tudok tanácsot adni, csak leírtam velem mi történt.
2014. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
6-os kérdése jogos. A házasság fifty-fifty alapon működik.
2014. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hát milyen az a házasság ahol nincs szex?
2014. júl. 17. 08:05
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Miért fontosabb a nőknek a saját vélt boldogságuk, mint a gyerekei? Miért nem tesznek semmit a házasságuk megmentése érdekében?

Semmi baj a férjeddel, csak te unatkozol, és álmodozol a lángoló szerelemről.

A házasságban vannak krízisek, de azokat meg kell oldani.

Ezen az oldalon sok az elvált nő, akik azt írják majd, hogy válj el. Ha nekik elromlott az életük, akkor romoljon el másé is.

2014. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!