Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Mostoha anyukák", ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mostoha anyukák", ti hogy élitek meg az ex gonoszkodásait?

Figyelt kérdés

Illetve mit tudtok tenni ellene?

Azt ne mondjátok, hogy beszéljük meg, mert már rettentő mód sokszor próbáltam de nem megy.


Bár a válást nem a mostani párom kezdeményezte (szó szerint ki lett dobva), nekem az egészhez semmi közöm (jóval később kerültem a képbe), az ex mégis úgy viselkedik, mintha a párom és én lennék maga az ördög.


Ott és akkor tesz keresztbe amikor csak tud.

Főleg a gyereken keresztül.

Maximálisan visszaél vele, hogy az elavult magyar jog függetlenül minden körülménytől a gyereket és az "anyukát" védi.


Szerintem arra hajt, hogy mi menjünk szét, mert valszeg melléfogott azzal a pasival akivel megcsalta a párom.


Én már nagyon-nagyon türelmes voltam eddig (ősszel lesz 5 éve) és tényleg már nem tudom, hogy mit tegyek.

Ha nincs semmi ami jogilag, vagy hogy mondjam védjen minket, akkor én már ott tartok, hogy tettlegességig fogok fajulni.


2014. júl. 18. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A párod - ne haragudj -, de nagyon mafla. Ezért tartotok itt. :(

Gyerektartás: banki átutalással, havi megbízással.

Addig amíg párod nem áll a sarkára, nem lesz változás.


Valószínüleg a gyerek miatt fél a párod.

De!

Azt kellene megértenie, hogy a klasszikus édesapa szerepet az ex elvette tőle a váláskor, a mostani pipogyaságával (bocs) pedig ő veszi el saját magától, hogy legyen egy új családja, ahol ő az ÉDESAPA (szándékosan nagybetűvel).

2014. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legegyszerűbb, ha nem foglalkoztok az exel, előbb-utóbb úgyis megunja. Ha van rá lehetőség költözzetek jó távol tőle, attól még a gyerek tud menni hozzátok. Ami meg a gyerek befolyásolását jelenti, egyre nehezebben fog neki menni, ugyanis ahogy nő, érezni fogja, hogy anyukája butaságokat beszél és nem is úgy vannak a dolgok ahogy állítja.

Mi is lassan 5 éve vagyunk együtt a férjemmel, már 3. éve házason, neki vannak gyerekei. Az ex nekünk is keresztbe akart tenni többször és a gyerekeket a mai napig próbálja ellenünk hangolni. Nálunk azonban a férjem rövidre zárta a történetet, határozottan helyretette az exét és a mai napig leteszi a telefont ha nem megfelelő hangnemben kezdi a mondandóját. A gyerekek meg már tudják, hogy az anyjuk nem mond igazat nekik rólunk és azt is tudják, hogy mi szeretjük őket és hozzánk akkor jönnek amikor akarnak.

A gyerekek megérzik hol jó nekik, ki szereti őket, akármit is mond az anyjuk. Szóval harc helyett inkább használd az eszed és őrizd meg a hidegvéred. Többre mész vele. No meg persze a párod is álljon a sarkára amennyire csak tud!

2014. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!