Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennyire megtud változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megtud változni valaki, vagy mindig ilyen volt? Volt párom elhagyott egy alkoholista miatt. Szét válásunk oka, hogy én állandó éjszakásként dolgoztam.

Figyelt kérdés
Szó nélkül tette ezt,majd hitegetett,hogy majd tiszta lappal kezdjük,hisz szeret minket,fontosak vagyunk neki.Kapcsolatunk alatt nem voltak nagy viták.De összejött a nővel,akivel együtt is él.Megtudtam,hogy amióta nincs velünk sosincs pénze,haverjainak is hazudik és a nője sem dolgozik.
2014. júl. 30. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azért hagyott ott, mert éjszakás voltál. Ez kizárt. Jobb is ha egy ilyen link alak nincs melletted.
2014. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy újabb igényes magyar foszer-.-" dagadt is a nő?
2015. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!