Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyukák. Ti 1 gyerekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák. Ti 1 gyerekre mennyi gyerektartást kaptok?

Figyelt kérdés
Nekem egy 5 éves kisfiam van, az apjával megegyeztünk havi 20.000 Ft gyerektartásban, de apuka még ezt sem képes kifizetni. Szerintem ez nem egy égbekiáltó összeg, ha csak az óvodai étkeztetést nézem, az havi 9800 ft + a tisztasági csomag, eszközpénz, és akkor itthon a kaja,ruha, stb... ami kell neki.
2014. aug. 3. 18:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%
60000/hó/gyerek, ebből kb 0-ra jövünk ki ki.
2014. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%
kb 30 E iskolába hordás (falu), 20 e menza, 15 e sport. Szóval a 65e sem fedezi az alapokat, kaját, rezsit, osztálykirándulást, erdei iskolát, ruhát, minden egyebet én állok.Ennyit ér 65 e...(3 gyerek)
2014. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy makszemnyit osszevissza...

"15 éve váltunk el, akkor állapítottak meg 12 ezer forintot. Az exem kb. 2 évente emelte az összeget egy ezressel, csak úgy magától, így most 20 ezret utal, "

12+1 az 13, hogy lesz 20?


"meg a gyereknek is ad rendszeresen zsebpénzt." "mert nem is nagyon tartja sajnos a gyerekkel a kapcsolatot, "

Akkor hogy ad neki zsebpenzt????

2014. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a gyerek apja azt mondta, hogy az ő fia soha semmiben nem fog nélkülözni, és havonta 100.000 forintot fog fizetni. Vállalkozóként bőven meg tudta volna adni. De ugye a szó nem sokat ér. 3 hónapig nem hogy 100 ezer forintot de semmit nem fizetett. Amikor rákérdeztem, hogy akkor most fizet vagy sem, azt mondta, hogy nehogy már én szabjam meg mikor fizessen. Én hülye előre megmondtam neki, hogy rendben, akkor majd a bíróságon döntenek. Erre gyorsan átadta a vállalkozását a haverjának, és ő hirtelen munkanélküli lett. A bíró az új adatokból havi 9000 forintot szabott ki anno. Amikor kijöttünk a bíróságról akkor is felém fordult, hogy szégyelli, hogy ezt tette velem, de tudta, hogy ha vállalkozóként jelenik meg, akkor lehet több mint 100 ezret kellett volna fizetnie. De ne keseredjek el, nem 9000 forintot, hanem ahogy korábban ígérte 100 ezret ad.

Nos, soha nem adott csak 9000 forintot ami kötelező volt. Ráadásul amikor a fiunk betöltötte a 18 évét, az apja úgy döntött, hogy nem érdekli, hogy tanul még, több pénzt nem áldozz rá.

2014. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

13-as, matematikából elégtelen! Igaz, ha pontosan végigszámolod, most valóban csak 19-nek kellene lennie, de lehet, egyszer nem várta ki a férj a 2 évet....


Ha már csak kötözködni léptek be az oldalra, legalább ésszel tegyétek, könyörgöm!!!!

2014. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

65.000. Ezen kívül az összes tábor fele, sportolási ktg fele, eü ktg-ek fele, viszi nyaralni stb.

,,Cserébe" nálunk nincs ilyen marhaság, hogy láthatási idő. Itt lakik 10 percre, akkor viszi a gyereket amikor akarja - és a gyereknek is van ideje - ha láthatáson van addig marahat amíg akar stb.

2014. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%

Időpont ma 20:09-nek

Te valamit félre értettél.

Az illető azt írta, hogy 15 éve vált el, kapott 12 ezret, és a férje 2 évente emelte magától 1000 forinttal. Ha 15 éve váltak el, akkor durván 8x emelte a férje 1000 forinttal vagyis ma bizony havi 20 ezret fizet a férje a 15 évvel ezelőtti 12 ezer helyett.

2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
52%

12 meg 20 ezreket nem tudom egyáltalán mire szabnak ki, kb egy kutya eltartása drágább egy hónapban. Ha azt vesszük, hogy egy nagyobb gyerek mondjuk 500 Ft-ból eszik naponta, akkor is az 1 hónapban 15 ezer Ft, de általában szokás ruhát is vásárolni, a számlák meg önmagukban nem 12-20 ezerbe kerülnek átlagosan.

Nevetséges, sajnálom az ilyen anyákat.

2014. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%
Utolsónak: az anyukának is "elméletileg" ugyanennyit bele kell adnia a gyereknevelésbe, + családi + adókedvezmény az már elég szép összeg egy gyerekre.
2014. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

# 18/19


Mit ahogy házasságban sem egyik félnek kell eltartani a gyereket váláskor sem.

2014. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!