Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehet a ferfi ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet a ferfi ha nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés

Birosagra mehet? A no donthet ugy hogy elveteti de ha a ferfi nem akarja akkor mit tehet?

Elvileg gyogyszer mellett lett terhes, de mar nem hiszek neki.

Meg ket eve sem vagyunk egyutt, erre bejelenti hogy terhes es megtartja es en tehetek barmit ez a gyerek egesz eletunkre osszekot majd minkett. Hozzam akar koltozzni, kovetelozik, fenyegetozik.

Szakitottam vele hatha akkor elvetetti es most varok.


2014. aug. 4. 15:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
43%

Nőként írom.


Teljes mértékben megértelek. A férfiak ilyen téren történő kiszolgáltatottságáról már többször írtam itt. Nem értem én se, hogy miért ne lehetne ez két ember döntése. Mint ahogy az abortuszba sincs beleszólása az apának még akkor se, ha szeretné felnevelni a gyereket fordított esetben.


Ezen viszont senki nem tud változtatni. Tényleg csak annyit tehetsz, hogy vársz.


Más:

annak aki azt írta, hogy miért nem húz gumit. Te szoktál húzni egy több éves kapcsolatba? Okos!

Egy több éves kapcsolatnál már van egy olyan bizalom, ami engedi feltételezni, hogy ha a pár úgy beszéli meg, hogy a nő védekezik, akkor az úgyis van. Komolyan mondom, az ilyen életszerűtlen kommenteket nem tudom lenyelni.

Vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nem du.sz rendszeresen, vagy nem volt még 2 hétnél tovább tartó kapcsolatod, de az biztos, hogy közöd nincs ahhoz amit írsz.

2014. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, elküldte hamarabb. Szóval, hátha jobb belátásra tér attól, hogy neked se gyerekkel se anélkül nem kell.
2014. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
65%

11-es: nem több éves kapcsolat.

Aki azt írta hogy nem írja az apasági nyilatkozatot alá: m,indegy, bíróságon apaságit indít a nő, és ha kiderül hogy ő az apa, akkor mindegy mit írt alá vagy mit nem. Lemondani nem lehet a gyerekről, a kötelezettségektől akkor szabadulhat meg, ha valaki örökbefogadja a gyerekét

2014. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%

Undorító az ilyen nő aki "véletlen" gyógyszer mellett lesz terhes, hogy magához kösse a férfit. Ezt nőként mondom.

De ez az egyik fele a dolognak, a másik, hogy ha a férfi nem akar gyereket, akkor gumit húz. Értem én, hogy bizalom meg szerelem, meg egyéb nyálas maszlag, de annyi ilyen esetről olvasni...

A gyerektartást követelheti rajtad, semmi mást. Határozottan meg kell mondanod neki, hogy te ezen kívül nem fogsz foglalkozni se vele se a gyerekkel, akkor talán elgondolkodik.

De szégyelljétek magatokat mind a ketten. Nem vagyok abortusz ellenes, de embertelen így játszani egy gyerek életével.

2014. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"A szülés előtt 1 hónappal a leendő szülőknek, (ha nem házasok), az anyakönyvi hivatalba kell menniük , és nyilatkozni kell, hogy a gyerek az apa nevére szülessen. Ide mind a ketten egyszerre kell mennetek, egy személy nem elég. Szóval, ha nem mész el,..."


Akkor a nö kéri az apaság megállapítását, a bíróság elrendeli a DNS tesztet és a férfi fizethet erre is több százezer Ft-ot.

2014. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
95%
lehet, hogy egy tartós, stabil kapcsolatban életszerűtlen, hogy mindkét fél védekezik, vagy nem bíznak egymásban, de itt nem erről volt szó: a kérdező és a nője még össze sem voltak költözve, közel két év után sem. Ez nekem nem egy stabil, jól működő, felnőtt kapcsolatot mutat, hanem egy összejárogatós, randizgassunk, érezzük jól magunkat, de ne köteleződjünk el. A kérdező barátnője úgy látszik többet akart, valószínű azt is tudta, hogy a kérdező nem, és az ősi trükkel próbálta "jobb belátásra bírni"... van ilyen, nem is hinnétek, milyen gyakori, hogy ezzel adnak a nők egy "löketet" az egy helyben álló kapcsolatuknak, csak van, akin ezzel fogást találni, van, akit meg nem hat meg.
2014. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ötletek....

1, Apasagi nyilatkozatot bármikor lehet tenni, de nem kotelezo.

2, Gyermekrol lemondani csak akkor lehet, ha egyúttal örökbe is adja a szulo.

3, Amennyiben a ferfi önként nem ismeri el magáénak a gyermeket, a no indíthat apasagi pert. A pert --annak minden költségével, beleértve a többszázezer forintos dns tesztet- a vesztes fel fizeti.

4, Az apát tartasdij fizetésre kötelezik.

5, Az apa élhet apai jogaival, de nem koteles. Értsd tarthat kapcsolatot a gyerekkel, ha akar, de nem kotelezo.

2014. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
19%
Engem fordítva érdekelne, hogy ha "becsúszik" egy gyerek, de a nő nem akarná, hogy megszülje, a férfi meg igen, olyankor mit tehet?
2014. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó mentsvárként kérhetnéd Te a DNS tesztet, hogy nem hiszed el, h a Tiéd a gyerek (no itt nem tudom kinek kell fizetni, de nézz utána). Mert, ha évek után derül ki, hogy nem is a Tiéd a gyerek, de a gyerektartást fizetted, na az is nagy szívás!
2014. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehet,18. Perelhet ugyan elméletben, hogy márpedig o akarja a gyereket, de mivel a no önrendelkezési joga a teste felett magasabbra de, mint a magzat jogai , igy kizárólag a no dönthet a terhesseg megtartasarol vagy megszakításarol. Ez igy is van rendjén, mert a terhesseg vagy az abortusz senkire nem kényszerítheto.

19!

A vesztes fel fizet mindig. Ha a kerdezo indít pert es kiderül, hogy o az apa, o lesz a vesztes fel.

2014. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!