Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehet a ferfi ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet a ferfi ha nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés

Birosagra mehet? A no donthet ugy hogy elveteti de ha a ferfi nem akarja akkor mit tehet?

Elvileg gyogyszer mellett lett terhes, de mar nem hiszek neki.

Meg ket eve sem vagyunk egyutt, erre bejelenti hogy terhes es megtartja es en tehetek barmit ez a gyerek egesz eletunkre osszekot majd minkett. Hozzam akar koltozzni, kovetelozik, fenyegetozik.

Szakitottam vele hatha akkor elvetetti es most varok.


2014. aug. 4. 15:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
19%
Na igen,eddig mig gyűrted,semmi bajod nem volt vele.Most,hogy babát vár tulajdonkép kirugtad.Naná dilis,legalább annyira megvan ijedve mint te.Ő meg még rosszabb helyzetben is van,lesz.Miért is undorító nőzi is itt bárki?Miért ne lehetne pont csak úgy gyógyszer mellett terhes?Egyik foggátló sem nyújt 100%-os biztonságot.Mit tehetsz?kilépsz az életéből-életükből gyáván carházin.Persze egy gyereket könnyű megcsinálni,a többi rossz mint pl az ab.a nő dolga.Hogy jöjjön ki egy pingpong labda a farkadon csak úgy.oszt rájössz mit kérsz vársz tőle.
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

A baratom testvere nogyogyasz es mikor kiderult mondtam menjunk el hozza vizsgalatokra mert gyogyszer mllett fogant. Nem akart, csak annyit mondott en soha nem vettem neki fog. tablettat (soha nem is kerte, bezzeg fodraszra meg mukormosre igen).

Nagy a gyanum nem is szedte, azt gondolta igy majd ossze koltozzunk vegre.

Nem vedekezztem (az elejen meg igen), hittem neki.

Es mar a terhesseg elott is kezdett valtozni.

2014. aug. 4. 20:34
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a kommenteket.

Sajnos nem tehetsz semmit, a gyerektartást fizetned kell. Egyébként biztos, hogy terhes? Ismerek több olyan nőt is, aki azt kamuzta, hogy terhes, hogy megtartsa a férfit. Ez a nő is úgy látszik kötődik még hozzád, ha oda akar költözni. Egy olyan nőtől sok minden kitelik, aki azt kamuzza, hogy szedi a tabikat :/

Legközelebb húzz gumit, akkor is, ha azt mondja tablettát szed! És ez nem csak erre a lányra vonatkozik.

22/L

2014. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha én férfi lennék mindig gumit húznék,csak abban az esetben nem,ha nem bánnám ha besikerülne a gyerek! Ezt jó lenne a pasiknak végre az eszükbe vésni mert egyre több nem kívánt "besikerült véletlenül" gyerek születik.
2014. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
Én nőként egyet nem értek,: ha egy pasi nincs olyan mély kapcsolatban és nem is akar komolyat egy nőtől (egyelőre), akkor miért adja ki a kezéből az irányítást és utána sír a szája, ha besikerül egy gyerek? Köztudomású tény, hogy sok nő él az ősi trükkel, akkor meg? Ha még annyira sem kötelezte el magát a férfi, hogy legalább összeköltözzön a nővel, márpedig tuti semmi komolyat nem akarhatott, ha közel két év után még mindig csak randizgatnak (nyilván nem kis egyetemistákról van s, a kérdezőnek van külön lakása, tehát elvileg biztosított lett volna a hely), akkor mire fel volt a nagy bizalom? Ne mondja nekem senki, hogy a nő inkább nyeldesi a pirulát, ha a pasi felajánlja az óvszeres védekezést...De ha meg kényelmesebb "megbízni" a nőben = teljes mértékben az ő kezébe helyezni a sorsod, akkor ? Az is köztudott, hogy ha a nő terhes lesz, onnan a pasi nem imádkozza ki a gyereket a nő akarata nélkül, legfeljebb kiverheti belőle, de az büntetendő... Orosz rulett, csak azt lehet rászedni, aki hagyja magát, na, de aki önként adja a fegyvert a másik kezébe az mi csodálkozik? Még férjek is szoktak itt kérdést kiírni, hogy az asszony trükközik az új gyerekért stb., akkor egy sima barátnőtől mit várj? Pláne, ha ő komolyabb kapcsolatot akar veled, te meg megmondtad neki, hogy nem, és mégse mentetek szét...Az igényei nyilván nem változtak, csak nem a jó eszközzel akart neki érvényt szerezni... Következő életedben okosabb leszel, mert ezzel a helyzettel már nem tudsz mit kezdeni.
2014. aug. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
nem értek egyet, bocs a szórendért :)
2014. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
39%

Jogilag semmit nem tehetsz. Ha két felnőtt ember szexuális kapcsolatba bonyolódik egymással, akkor vállalják a kockázatot, hogy megfoganhat a gyerek. Ha pedig így történik, akkor mindketten kötelesek vállalni a saját felelősségüket a gyermeknevelésben. Még akkor is, ha az egyik fél nem akarja a gyereket. Mert ha nem akarta a gyereket, miért nem védekezett?

Emberileg azonban teljes mértékben megértelek. Soha, semmilyen körülmények között nem csináltam volna ezt senkivel, pláne nem olyan férfival akit szeretek. Óriási hibát követ el a párod, amivel megkeseríti az életét, a te életedet, de még a születendő gyerek életét is.


A helyedben ha tényleg megszületik a baba azt tenném, hogy fizetném normálisan a gyerektartást, a gyerekkel tartanám a kapcsolatot, a nőtől pedig olyan távolságot amekkorát csak lehet.

2014. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 maúúú! válasza:
62%
ne hagyd magad, ha nem akarod, mert az mindenkinek rosszabb lesz.. a gyereknek is. könnyebb apa nélkül felnőni, mint olyan apával, aki akaratlanul is érezteti vele, hogy "nem kívánatos". ne írj alá apasági nyilatkozatot, akkor nem verhetik rád. az a csaj meg elemebeteg, aki így akar magához kötni, ez a legnagyobb önzés. ha tiszta a lelkiismereted, abban a tudatban voltál vele, hogy bogyót szed, akkor ne legyen bűntudatod, átvert.
2014. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!