Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehet a ferfi ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet a ferfi ha nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés

Birosagra mehet? A no donthet ugy hogy elveteti de ha a ferfi nem akarja akkor mit tehet?

Elvileg gyogyszer mellett lett terhes, de mar nem hiszek neki.

Meg ket eve sem vagyunk egyutt, erre bejelenti hogy terhes es megtartja es en tehetek barmit ez a gyerek egesz eletunkre osszekot majd minkett. Hozzam akar koltozzni, kovetelozik, fenyegetozik.

Szakitottam vele hatha akkor elvetetti es most varok.


2014. aug. 4. 15:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%

19-es vagyok én nő létemre nem bízom a nőtársaimba ilyen téren. Én nem hinném el neki, h azaz apa akit annak mondd azért írtam.

25/N

2014. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Lépj le külföldre még a gyerek születése előtt.Ha szerencséd van,a nő nem bajol a perrel,hanem beletörődik.Aki egyedül dönt a megszületéséről,az tartsa is el egyedül.
2014. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom is bele esett ebbe a hibába anno.

Csak annyi , hogy a nő nem követelőzött.


A nő csak azért tartotta meg a babát, hogy ne kelljen menni dolgozni, eltartják a kis popóját + a párom fizeti a gyerektartás amivel nincs gond. A gond az, hogy a nő mereszti a fenekét.


Kérdező! Nem tudsz mit csinálni. HA a NŐCIKE meg akarja tartani akkor meg is fogja.

HA nem vagy biztos, hogy a gyerek a tied kérj DNS vizsgálatot. Ha kiderül , hogy a tied akkor nincs mese gyerektartást fizetned kell.

sztem jobban jársz ha fizetsz, ha nem akarsz állandóan bíróságon lenni+ ha nem szeretnéd , hogy zaklat stb...

Viszont azért , mert terhes nem kell , hogy hozzád költözzön. HA nem akarod közöld vele.


Jah és annyi , hogy undorító egy nő!!!


26/L

2014. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy enyem a gyerek nem fizetnek szazezreket a dns tesztre feleslegesen.

Megzakkant vagy nem tudom mi tortent vele, szakitottam nem beszelek vele es o szabalyosan zaklat engem a kolegaimat es a csaladom.

Normalis csaj volt de oszinten nem tudom mi lett vele.

Amugy elsore az abortusz megsem fordult a fejembe de annyit emlegedte hogy nem vetetti el hogy elkezdtem ondolkozzni rajta hogy jobb lenne.

2014. aug. 4. 17:49
 25/38 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonkeppen ertheto am, hogy a ferfi nem tehet semmit hivatalosan semmit, ha nem akarja a gyereket. Mennyi olyan van, hogy terveztek a gyereket, aztan apuka meggondolta magat. Ha tehetnenek ellene, siman abortuszra kuldenek a not, vagy siman csak nem foglalkoznanak a gyerekkel, nem fizetnenek tartasdijat sem. A torveny a gyereket vedi -ha megszuletik- , az nem tehet arrol, hogy hulyek a szulei.
2014. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a nő undorító, de azért én téged sem sajnállak kérdező. Ahogy megtudtad, hogy a barátnőd terhes, menekülsz. Szakítasz vele, megszakítasz minden kapcsolatot, és a gyereket is elakarod vetetni. Hát gratulálok..
2014. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a gyermekvallalas kozos dontes, utolso, az nem ugy kellene hogy menjenhogy "Figyelj Pisti terhes vagyok, nem vetetem el", hanem "Figyelj Pisti, terhes vagyok, beszeljuk meg, hogyan tovabb". Nem sok ember ertekeli, ha nincs beleszolasa a dolgokba, plane ekkora horderejube.
2014. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nem tervezztunk gyereket, meg csak egyutt sem elunk. O a szuleivel el, es szretnek ha hozzam koltozzne mert terhes lett. Gyogyszert szedett, de mar azt is mondta hogy en nem gondoltam ra hogy az mennyibe kerul es hogy talan nekem kellett volna kivalltani es akkor nem lenne ez. Hozza teszem hogy ha valahova mentunk en fizettem mindig mindent. Ha kert valamit parfum, fodrasz kifizettem.

Most fenyeget hogy egesz eletunkbe ossze leszunk kotve barmit teszunk

2014. aug. 4. 18:28
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
MAx a tartasdij fog osszekotni benneteket. Ha nem akarod, nem kell latnod a gyereket, meg a nevedet sem kell adnod.
2014. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
73%
nem kötelező aláirni az apaságit de könyörgöm 2 éven keresztűl te mért nem védekeztél
2014. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!