Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás alatt új párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás alatt új párkapcsolat és költözés, gond lehet a gyerek érdekében?

Figyelt kérdés
fél éve megy a válás.Idéglenesen én kaptam meg a kisfiamat aki 3éves lesz márciusba.Exem eddig csak 1x látogadta meg a kicsit.3 hónapja van egy komoly párkapcsolatom.Sajnos édesanyámnál lakunk de ott kibirhatatlan a lékör.Örökös viták,nincstelenség.Hiába adom oda az összes pénzem soha nincs ithol étel normális,ha szová teszem kiakad.A párom felhozta hogy költözünk hozzá a kicsivel.Mit tegyek?Elvehetik ez miat a fiamat tölem,hogy össze költözök a párommal?A másik meg hogy oktoberbe volt egy tárgyalásunk azota semmi,mikor lesz ujabb tárgyalás?Ügyvédemet hivtam de nem vette fel?Jó lenne ha lenne valami fejlemény már ez ügybe is.Normális hogy igy elhuzodik a válás?24/N
2010. jan. 12. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos normális.

Beszélj az ügyvédeddel, de szerintem nem gáz, ha összeköltözöl a pároddal.

2010. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen jó a kapcsolatod az új pároddal, ő mind a kettőtöket szeret és szívesen élne veletek, akkor költözz. Emiatt senki sem veheti el tőled a kisfiadat, főleg, mert megpróbálsz neki rendes otthont, normális körülményeket biztosítani. Nincs értelme maradnod olyan helyen, ahol még tisztességes ennivaló sem jut a gyereknek.

A válás meg zajlik, egyszer vége lesz. Remélhetőleg minél hamarabb.

2010. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor én váltam(akkor volt a fiam 7 éves),én az új páromhoz költöztem.Együtt éltünk már lassan fél éve,hogy kimondták a válást.Gond nem volt vele.

Írtad,hogy tavaly októberben olt egy tárgyalásotok.(ezek szerint ti nem közös megegyezéssel váltok el.)Biztos lesz még tárgyalás,de a bíróság elég lassan működik.Mivel most voltak az ünnepek így az ügyeket csak januárban kezdik újra "átnézni",és időpontokat adni..Az ügyvéded,hogy nem reagál a hívásaidra számomra érthetetlen,hisz te ezért fizetsz neki!Én lecserélném egy jobb ügyvédre,mert nem nagyon érdekli a te ügyed ha egy telefont sem képes felvenni..

2010. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
válás közös megegyezésel megy,csak sajnos van egy közös ingatlanunk ami fele hitel fele önerő.Az én nevemen van a hitel és tölem fogják de ő él a közös lakásunkba.Elvileg kell neki a ház de nem hajlando kifizetni az eddigi befizetet részt nekem.Meg probáltunk egyezkedni de az lett belöle,hogy pár butor miat amit elhoztam 700ezert követelnek tölem olyan dolgokra amink sose volt.az ügyvédem az kirendelt ügyvéd az állam fizeti.Eddig nagyon normális volt,csak ma nem érem el sehogy se:(
2010. jan. 12. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan költözzetek össze, ez Neked is és a gyereknek is csak jót tesz!
2010. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De még nem mondták ki a válást,mivan ha belekötnek abba hogy mással élek,hogy "kicsi"a lakás(szüleihez költöznénk,tavaszal kezdjük el a felujitást,bövitést)
2010. jan. 14. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőled vonják a hitelt kérj lakáshasználati jogot mert nálad a gyerek.Így ti lakhattok ott és exednek kell menni.Ezt a jogot kimondják még akkor is ha nem váltatok el.
2010. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hivd az ugyvedet, ha ma nem veszi fel akkor holnap es mindig, beszelj vele mindenkepp! Nehogy valamit elrontsal. Bar ha a parod eddig csak 1-szer jott el a kicsihez, kotve hiszem, hogy o akarja a gyereket megkapni.

Nem ertem, hogyan lehet, hogy te fizeted a hitelt mikozben a parod el benne??? Ez nem normalis dolog!!! Az ugyvededdel errol is beszeljel, mert szerintem nem is szabadott volna kikoltoznod a lakasbol. Most ugy nez ki, hogy teged nem is erdekel az a lakas. Ne koltozzel meg, elobb mindenrol pontosan beszeljel az ugyveddel!!!

2010. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fele fele a ház,ö része gyivis enyém otp.én kaptam hitelt mert neki ne vlt munkája.Ö egyszerüen kidobott minket a házból,zár csere a cucunk az elöszobába....tölem vonják a hitelt anyum az adostársam erröl tudd az ügyvédem.elértem ma hétfön megyek le hozzá beszélni......
2010. jan. 14. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen egy olyan ygereknek aki odafigyel sok dologra és ne lustaa annak ige! Tudom ez furcsának tűnik de a vallásos gyerekeket is jobban megviseli
2010. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!