Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nincs munkám kiszabhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs munkám kiszabhat a bíróság gyerektartás díjat?

Figyelt kérdés
Feleségem több mint egy éve elhagyott mert lett neki valakije,és a közös gyerekünk is vele van! Azóta nekem is lett egy párom,kértem hogy adja be a válópert de több mint egy év alatt nem történt semmi! Ha nincs jelenleg munkám akkor is azonnal szab ki a bíróság gyerektartási díjat,vagy kötelezhet hogy jelentsem be ha lesz és akkor szab ki összeget?

2014. aug. 22. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
1 éve hagyott el, 5 hónapos a gyerek az új kapcsolatból.... nem is értem, miért lépett le a feleséged.
2014. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

kifogásokat, azokat tudsz keresni. Ha válni akarsz, lépj. Ennyi.

A mostani párod sajnálom, mert úgy tűnik, ő fog majd fizetni helyetted, neked arra is mindig lesz kifogásod.

2014. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Na jó,aki nem a kérdésre válaszol az hagyjon békén... nem akarok belemenni a magánéleti dolgokba... ha annyira kiváncsiak vagytok,ő engem 2 éven keresztül csalt,mikor bejelentette hogy van valakije... nagyjából 1 éve hagyott el... tavaj januárban jöttem el tőle,ha nagyon pontositanom kell... akkor most számoljatok utána a dolgoknak jó?? KÖSZÖNÖM!! Térjünk vissza a kérdésre!!!
2014. aug. 22. 15:46
 14/24 A kérdező kommentje:
tavaly*
2014. aug. 22. 15:47
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A válóper beadása 30000 ft.Gondolom ezért is húzodozol attól,hogy beadd.Gyerektartás akkor is megfognak állapítani,minimum összeget,ha mégsem,a volt nejednek megelőlegezi az állam ,aztán rajtad behajtja,lehet kamatostól,azt nem tudom.
2014. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt akár az állam meg is előlegezheti és később behajtják rajtad. Egyébként tuti, hogy a tiéd a gyerek?
2014. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Igen gyerek tartást fizetni kell,ha munkanélküli vagy akkor kb. 10.000Ft-ban fogják megállapítani.
2014. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy időközben született egy másik gyereked, sajnos semmit sem változtat azon a körülményen, hogy van egy másik akiről nem gondoskodsz. A bíróságon ez semmiképpen nem díjazzák. Sőt!

Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy a volt nejed hányszor csalt meg. Ezt a válással lerendezed.

Nagyon sok családi élete megy tönkre amiatt, "szó szerint nélkülöznek" mert egyszer volt egy másik család is, és a volt feleség felnőtt koráig nappali tagozaton taníttatja a gyereket. 24-25 éves korú gyerekről beszélek, addig nyomorítják az apát.

Sajnos jelen esetben a bíróságot nem fogja meghatni a te anyagi helyzeted az új családoddal.

A mai bírói gyakorlatba egy kiskorú gyermek érdeke mindenek felett áll. Egy gyermek eltartását maximum havi 40.000-ft-ban állapíthatják meg. Olyan esetben amikor az apuka nagyon jól keres. Ebben benne van a villany, fűtés, ruhák, étkezés, gyógyszerek, különórák.

Ha az apa nem keres jól,vagy éppen nem dolgozik akkor is minimum 20.000-et megfognak állapítani.

2014. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó akkor mond meg a mi bírónknak aki 11000Ft ítélt.

Miért kell ilyen hülye meséket írni.

2014. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Akinek sürgősebb a válás az adja be!

Amúgy érdekes, a feleséged egy éve hagyott el..neked van egy 5 hónapos gyereked, adjuk hozzá a 9 hónap terhességet...Azt hiszem, értem a feleséged!

2014. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!