Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy mostoha anya képes tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mostoha anya képes tényleg szerethet úgy mintha az igazi gyermeke lennél, vagy csak hazugság?

Figyelt kérdés
14 éves. a szüleim elváltak, apával maradtam,aki felnevelt..és mostanában , lett egy felesége..és most apum kint dolgozik Németországban, a felrségével és a lányával hagyott itt (féltesóm) és, azóta, soha nem tud egy jó szót szólni hozzám, nem mehetek szinte sehova,mert baj, és állandóan azt várja el tőlem, hogy ott legyek mellette és folyton kérdezgessem, hogy, mit segíthetek neki. Ő is éppen eltudja mondani, mert nem csak nekem van szám,és amúgy meg persze kint vagyok,amiben segíthetek segítek..és nagyon rosszul viselem az egészet:(
2014. szept. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszélj, próbáld meg hiszti nélkül elmondani, hogy komolyan vegyen.
2014. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mostohaként tekintesz rá nem, de a szeretet nem a genetikán múlik
2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet neked, de azért a kamaszok is sokkal nehezebben élnek meg ilyen otthoni dolgokat az édes szülőkkel szemben is ám.


Magamból indulok ki, mert nekem már van egy gyerekem és tudom milyen nagyon szeretni a fiamat.

Azt gondolom, ha örökbe fogadtunk volna - vagy fogadnánk -, vagy ha csak a páromé lenne, ugyan ezeket gondolnám a felelőségről, tanításról, gondoskodásról és szerintem azt a gyereket is nagyon szeretném.


Szerintem a mostohaanyukádra kicsit rászakadt a minden most hirtelen két gyerekkel és igenis nagyon akar rád figyelni, csak nehezen éli meg ezt a helyzetet ő is. Szerintem ő is érthető és ha elvállalt, akkor tuti szeret :)

2014. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy alapvetően jó a kapcsolatotok és szeretitek egymást, egyébként nem házasodtak volna össze apukáddal, hisz akkor nem is tudott volna elmélyülni közöttük a dolog. Inkább csak arról lehet szó, hogy kezdesz kamaszodni, ilyenkor az ember mindent másként kezd el érzékelni és nehezebben jön ki a felnőttekkel, plusz ráadásként még apukád sincs jelent, ez is mindkettőtöknek nehéz időszak. Nehéz időszak alatt pedig könnyebben összeugranak az emberek.

Az én férjemnek is vannak gyerekei és én nagyon jól kijövök velük. Azt nem tudom megmondani, hogy olyanok-e mint a saját gyerek, mert nekem még nincs gyerekem. Mi inkább barátok vagyunk. Ettől függetlenül a férjem lánya is kamaszodik és kaptunk már egyszer össze mosogatás kérdésen. Másnap azonban megbeszéltük, kibékültünk és jót nevettünk már a dolgokon. Humorral, jókedvvel és egy kis kedvességgel a másik felé nagyon sok mindent el lehet érni és sokkal könnyebb úgy az élet.

2014. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!