Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek 18 év hazugság után? .

Mit tegyek 18 év hazugság után? .

Figyelt kérdés
18 évig hazugságban éltem...akivel együtt éltem az állítólagos apá,m az nem az én apám,most 18 évesen rájöttem hogy tulajdonképpen ki az én édesapám,sok nyomozgatás után rájöttem hogy ki ő...Sajnos nem ismerhetem pedig nagyon megszeretném ismerni az egyész családomat.

2013. júl. 27. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Mi az,ami visszataszit, hogy megismerhesd?

Keresd fel, ha vannak róla adataid!

2013. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
18 éves vagy felnőtt!!Ezek után nem igen hagynám magam vissza keresném az apámat és ha törik ha szakad megismerném.Szerintem te is tedd ezt!
2013. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Másképpen mondva felnevelt és eltartott egy olyan ember, akinek ez nem volt feladata, hanem önként választott téged és remélhetőleg szeretett is. És te mégis megtagadnád egy idegenért? Mert akkor elég hülye vagy és meg is érdemled majd a következményeket...
2013. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

3-assal értek egyet!

Nem az apád akivel együtt éltél? Hát ki? Fogalom zavarban vagy... tudod az az apád, aki bánatban, bajban, örömben melletted állt, segített, költött rád.

Akinek a génjeiből lettél inkább hívnám spermadonornak. Le tudott rólad mondani úgy, hogy egyszer nem keresett? Tényleg érdemes Őt megismerni. :-(

2013. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
3-asnak nagyon igaza van. Belerúgsz az APÁDBA egy vadidegen senki ért, aki meglehet nem is kíváncsi rád. 18 éve volt, hogy felvegye veled a kapcsolatot, de nem tette. ezen azért gondolkozz el.
2013. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem teljesen az egész sztorit, de szerintem először is köszönd meg, az apukádnak, hogy felnevelt!
2013. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol volt apád(?) és a családja 18 évig?

Van egy ember, aki tisztességgel felnevelt. Ő az APÁD.

Nem érdekelne egy olyan ember(?) aki majd két évtizedig rám sem nézett, nem foglalkozott velem.

Gyereket nemzeni könnyű. Felnevelni, az az emberpróbáló feladat. Vérszerinti apád ezen a próbán nagyon régen megbukott.

2013. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Az apádnak volt 18 éve,hogy tegyen érted valamit. Nem tette. Ellenben a "nevelő" apád szerett,gondozott és felnevelt!! Gondold már végig!
2013. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Én azon gondolkodok, hogy ha valaki nem tudja, hogy nevelőszülőnél lakik, akkor miért kezd el keresni egy másik apát. Valami kimaradt a kérdésedből.
2013. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Én igazat adok a többieknek, de megértelek téged is. Próbáld meg megismerni az igazi apádat, de azért a nevelőapáddal se szakítsd meg a kapcsolatot.
2013. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!