Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sértödés lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértödés lesz a vége?

Figyelt kérdés

Mielött megismertem a páromat, volt egy kedvenc nevem, amit nagyon szívesen adtam volna a gyerekemnek (ha lesz és lány lesz).

Kiderült, hogy így hívják az anyukáját, söt, két volt barátnöjét is. Mindkettövel tartja a kapcsolatot, az egyikük pedig minden komolyabb ok nélkül utál.

Ezek után én még ragaszkodnék a névhez, de a második ex tuti balhét csapna, hogy elloptuk a nevét. (Amikor legutóbb náluk voltunk, azon dilizett, hogy csúnyán néztem rá. Még másnap is olyan üzenetekkel fárasztott, hogy "Eljöttél a mi lakásunkba, hogy csúnyán nézz rám! Hogy merted?"

Amikor a páromnak mondtam, hogy tetszik ez a név, az exe ellenére is, megkaptam, hogy jól gondoljam át, mert a Natasák hisztisek.


A gyerek olyan lesz, amilyenné neveljük, tehát ez a része nem aggaszt, az exe raplija annál inkább.



Mernétek adni ezt a nevet ezek után?


2014. szept. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Minek kell sértődös/hisztis exekkel tartani a kapcsolatot? Kit aggaszt, ha megsértődik? Mi köze a gyerekedhez? Minek jártok össze, főleg ha nem is bírjátok egymást? Miért kellene akár azt tudnia, hogy hogy hívják a lányodat? Gyereke van az exektől a párodnak? Mert ha nem, akkor kapcsolat megszakítva, probléma megoldva. Igen, a gyerek olyan lesz, amilyenné nevelitek, ez nem kérdés, csak a többi.
2014. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, minek jártok össze az ex-szel. Csak olyanokkal járnék össze, akik társaságában jól érzem magam. Janics Natasából kiindulva, lehet, hogy tényleg hisztisek a Natasák.:)

Amúgy olyan nevet adsz, amilyet akarsz.

2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán nem szülnék gyereket egy olyan alaknak, akinek az exei fontosabbak, mint a jelenlegi kapcsolata. ( Mert ha nem úgy volna, nem kellene összejárni velük és mutogatni, hogy neki van új barátnője, hadd egye meg őket a penész. A többi csak mese)
2014. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"így hívják az anyukáját, söt, két volt barátnöjét is"


Tehát már van három db. Natasa a szűk ismeretségi körben.

Ráadásul utálod is az egyiket.

Ezek után nem értem, hogy miért akarod még a gyereket is úgy így hívni??

Még 20 év múlva is az utálatos exbarátnő fog eszedbe jutni róla, naponta többször is!!!


Javaslom, hogy hívjad majd Natasának a kutyátokat is meg a macskátokat is...

2014. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a tenyeres talpas ruszki nők jutnak eszembe a a Natasáról.Soha nem adnám a gyerekemnek
2014. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben lemondanék a névről. Nézd végig az anyakönyvezhető nevek listáját, nagyon sok szép, kedves név van, biztos találsz másik kedvencet.
2014. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!