Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni a házasság végét?

Figyelt kérdés
A férjem megváltozott, már nem az az ember, akihez férjhez mentem. Már nem érdeklődik irántam és el akar válni. Én sem szeretem már azt az embert, akivé vált, mégis nagyon fáj és nem tudom, hogyan lehet túljutni a házasság végén! :( Teljesen össze vagyok törve lelkileg és élni sincs erőm. :(
2014. szept. 12. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Az ido minden sebet be gyógyít ! Es tenyleg !

Jobb tovább állni mint egy rossz kapcsolatban élni . En is nem rég váltam . Törődj magaddal, foglald el magad, járj el szórakozni . Sokat segítenek ilyenkor a barátok .

2014. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, az idő sok mindent gyógyít, de nem tudom, hogy bírom ki miközben az idő múlását várom. .( Nincsenek barátaim. :( Nekem a férjem volt a minden.
2014. szept. 12. 21:56
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Egy válásba még senki sem halt bele. Az életed ezen szakasza lezárul, igen, de egy új elkezdődik. Hány éves vagy?
2014. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj az ismeretlentől!
2014. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
30 vagyok. Nem az ismeretlentől félek. Már voltam egyedül komoly kapcsolat után.
2014. szept. 12. 22:12
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azt a közhelyet, hogy ahol becsukódik egy ajtó, ott kinyílik egy másik. Ez tényleg így van :)
2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most lesz időd barátkozni :) járj nyitott szemmel a világban , előtted az elet ! Es en is 30 vagyok am :)1. Voltam
2014. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
A válás olyan, mint a gyász. El kell engedned azt az embert, akit szerettél, mert már nem létezik. Ennek vannak fokozatai, és idővel túl leszel rajta. Meggyorsítani nem azzal tudod, hogy várod az idő múlását.. Próbáld új dolgokkal kitölteni a napjaidat! Ne maradjon időd keseregni a múlton! Járj sokat társaságba (család, barátok, tanfolyam, akármi) és szerezz jó élményeket. Elkezdeni nehéz, amikor az embernek épp élni sincs kedve, de akkor is hálás leszel később magadnak. Nem az idő fogja begyógyítani a sebeket, hanem a pozitív élmények.
2014. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én 37éves férfi vagyok,engem,a volt feleségem,hogyott itt anno,az óvodás fiammal,aki mostmár középiskolás:)))Én is úgy éreztem,hogy vége az életemnek,nincs tovább,nem volt könnyű talpra állni,de minden fejben dől el,és előttem is az volt,hogy vagy feladom,amit nem szabad,vagy tovább lépek,mert igazából nincs más választás!Így boldogtalan vagy,add meg az esélyt,magadnak,hogy lehet a sors rendelte így,hogy ne szenvedj tovább!Nekem 2év volt mire,teljesen lelkileg feldolgoztam az egész házasságomat,de sosem adtam fel,és 8év után,azt mondom,de jó,hogy így alakult:)Sajnállak nagyon,mert tudom min mész keresztűl,és igazából,nem tudod miért:(((Szegénykém:(((Tudom,sokan azt tanácsolják,menjél szórakozni,stb,de kinek van kedve ilyenkor,szórakozni.Én is mentem,és mindíg csak a miért,és miért kérdés járt a fejemben.Szereted a férjedet?Mert ő biztos nem szeret Téged,és csak magadat kínoznád,egy ilyen "kapcsolatban"Engedd el akár mennyire is fáj.Nagyon szívesen beszélgetnék veled priviben,mert én ezt kijártam rendesen,és szívesen segítenék neked bármi kérdésben,kitartás neked,és ne törj össze,szia.
2014. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem, hogy nehéz most neked, de próbáld úgy szemlélni a dolgot, hogy mindkettőtöknek jobb lesz. elromlott a kapcsolat, a férjed nem hajlandó együttműködni hogy feltámasszátok.

még nem késő újrakezdeni, pláne ha nincs közös gyereketek.

legyél egyedül egy ideig, gondold át hogy merre tovább, fejleszd az önismeretedet, hogy a következő kapcsolatod olyan legyen, amiben jól érzed magad.

2014. szept. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!